Göztepe - Beşiktaş Maç Biletleri

İzmir Bornova Stadyumu, İzmir

05 Kasım 2017 Pazar, 19:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Bursaspor - Beşiktaş

Bursaspor Timsah Arena

02 Eylül Pazar 20:00

past event

Beşiktaş - Antalyaspor

Vodafone Park

26 Ağustos Pazar 20:00

Göztepe seyircisi, 2017 / 2018 Süper Lig’de takımının aldığı kritik puanlar ile epey keyiflendi! Bu sezonun en güçlü takımları arasında gösterilen Beşiktaş’ı İzmir Atatürk stadyumunda ağırlayacak olan Göztepe, 3 puanı haznesine yazdırmak ve şampiyonluk yarışından kopmamak adına elinden geleni yapıyor! Hemen siz de Yesbilet üzerinden Göztepe – Beşiktaş Maç Biletleri satın alabilir; Talisca, Negredo, Pepe, Adriano, Quaresma gibi dünyaca ünlü yıldızları İzmir arenasında görme şanslarına sahip olabilirsiniz. Her bütçeye uygun maç bileti satışları son hızıyla Yesbilet’te sürüyor!

Yesbilet ile Göztepe – Beşiktaş Maç Biletleri Nasıl Alınır?

Türkiye’nin en büyük kulüplerinden olan Beşiktaş’ı iç sahada ağırlayacak olan Göztepe, bu maçta elinden gelenin en iyisini sahaya yansıtmak ve taraftarını memnun etmek adına çaba sarf ediyor! Göztepe taraftarı, takımını yalnız bırakmamak ve 90 dakika boyunca Göztepe marşları ile stadyumu yıkmak adına bilet arayışını sürdürüyor! Yesbilet’ten Göztepe – Beşiktaş Maç Biletleri satın almak için;

  • Yesbilet uygulamasına giriş yaptıktan sonra, tribün seçimlerinizi gerçekleştirin.
  • Buradan koltuk işaretlemelerini yapın.
  • Ödeme sayfasına geçin.
  • Kredi kartı ile ödemeyi seçin ve ödemenizi tamamlayın.

Ödemeleri tamamladığınız an itibariyle alıcı ve satıcı arasında bir kontak ekranı kurulur. Bu sayede en ufak risk olmadan, Göztepe – Beşiktaş Maç Biletleri Passolig kartınıza transfer edilir. Binlerce taraftarın güvenli maç bileti satın aldığı platform Yesbilet, sınırlarını her geçen gün zorlamaya devam ediyor!

En Cazip Fiyatlardan Göztepe – Beşiktaş Maç Biletleri!

Göztepe – Beşiktaş Maç Bileti fiyatlarını düşük bütçelerden ayırtmak istiyorsanız hemen Yesbilet üyeliği açabilirsiniz. Yesbilet ile hem güvenli, hem de hızlı alışverişin keyfini sürebilecek, takımınızın bu müsabaka öncesi destekçisi olabileceksiniz. Türkiye’de şampiyonluk yarışını büyük ölçüde değiştirecek olan bu kritik maç, milyonlarca taraftarın nefeslerini tutup beklemesini sağlıyor! Siz de İzmir Stadyumunda yerinizi ayırtmak ve 51 bin Göztepe taraftarı ile aynı ağızdan takımınıza destek olmak istiyorsanız, Göztepe – Beşiktaş Maç Biletleri satın almayı ihmal etmeyin. stoklarla sınırlı olan maç biletleri ışık hızında tükenmektedir. Anında maç biletinizi alın, 05.11.2017’de kimseye söz vermeyin! 

Beşiktaş Maç Biletleri

Beşiktaş - Antalyaspor

Vodafone Park,İstanbul

26 Ağustos Pazar 20:00

Bursaspor - Beşiktaş

Bursaspor Timsah Arena,Bursa

02 Eylül Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Galatasaray - Göztepe

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

19 Ağustos Pazar 20:00