Gençlerbirliği - Galatasaray Maç Biletleri

19 Mayıs Stadyumu, Ankara

09 Nisan 2018 Pazartesi, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Galatasaray - Fenerbahçe

Türk Telekom Stadyumu

02 Kasım Cuma 19:00

past event

Antalyaspor - Galatasaray

Antalya Stadyumu

07 Ekim Pazar 20:00

past event

Galatasaray – Bursaspor

Türk Telekom Stadyumu

21 Ekim Pazar 20:00

08.04.2018 tarihi itibariyle Ankara 19 Mayıs stadyumunda oynanacak ve şampiyonluğu büyük ölçüde belirleyecek olan Gençlerbirliği – Galatasaray Maç Biletlerini tedarik ettiniz mi? Galatasaray taraftarı, takımına tam destek çıkmak ve bu özel maçta takımının arkasında durabilmek adına tribünleri tıka basa doldurmayı planlıyor! Hemen siz de anında maç biletlerinizi Yesbilet’ten satın alabilir, basit adımlar sayesinde takımınızın her aşamada arkasında durma fırsatlarına da erişebilirsiniz. Her bütçeye uygun maç biletleri Galatasaray taraftarını sevindiriyor!

Takımınızın Deplasmanda Destekçisi Olun!

Gençlerbirliği – Galatasaray Maç Bileti fiyatlarına göz atarak, sizlere uygun olan herhangi bir bileti işaretleyebilir ve Yesbilet üzerinden satın alabilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana Galatasaray taraftarına öncelik tanıyan ve işlemlerini uzun dönemdir yaygınlaştıran Yesbilet, bu çıkışı ile beraber sınıfının lideri! 90 dakika boyunca takımınızın marşlarını hep bir ağızdan söylemek ve şampiyonluğa giden bu yolda 3 puanı kapabilmek adına tüm takım, siz değerli taraftarlardan destek bekliyor! Tek tıkla Gençlerbirliği – Galatasaray Maç Bilet fiyatı kıyaslamalarını yapın, Ankara 19 Mayıs Stadyumunda yerinizi garanti altında tutun.

Yesbilet Üzerinden Gençlerbirliği – Galatasaray Maç Biletleri Satın Almak

Yesbilet sistemi sayesinde maç biletlerini hem güvenli, hem ucuz, hem de hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana sektör de hizmet eden ve iç / dış saha maçlarına cazip fiyatlardan bilet alternatifleri sunan altyapı, bu alanda yakaladığı başarısını hep bir kademe öne çıkartıyor! Siz de hemen tek tıkla Gençlerbirliği – Galatasaray Maç Biletleri satın almak adına şu yöntemleri takip edin;

  • Sistemden tribün ve koltuk seçimleri yapın.
  • Yesbilet’e üye girişi gerçekleştirin.
  • Kredi kartı ile ödeme seçeneğine tıklayın ve ödemeyi tamamlayın.

Daha sonrasında satıcıya giden bildirim neticesinde Passolig bilgileriniz talep edilir ve maç bileti en kısa sürede tarafınıza ulaştırılır. Biletlerinizi aldıktan ve sizden gelen onaydan sonra Yesbilet, sizlerden gelen ödemeleri satıcıya aktarmaktadır. Bu sayede spor severlerin kafasına en ufak bir soru işareti takılmadan maç bileti satın alma opsiyonları söz konusu olabilmektedir. Gençlerbirliği – Galatasaray Maç Biletleri ve çok daha fazlasına Yesbilet’ten ulaşın! 

Galatasaray Maç Biletleri

Akhisarspor - Galatasaray

Manisa 19 Mayıs Stadyumu,Manisa

23 Eylül Pazar 20:00

Galatasaray - BB Erzurumspor

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

30 Eylül Pazar 20:00

Antalyaspor - Galatasaray

Antalya Stadyumu,Antalya

07 Ekim Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Trabzonspor - Göztepe

Medical Park Stadyumu,Trabzon

23 Eylül Pazar 20:00

Akhisarspor - Galatasaray

Manisa 19 Mayıs Stadyumu,Manisa

23 Eylül Pazar 20:00

Fenerbahçe - Beşiktaş

Ülker Stadyumu,İstanbul

24 Eylül Pazartesi 21:00