21 Mayıs 2017 tarihinde, Ankara 19 Mayıs Stadyumunda oynanacak Gençlerbirliği – Fenerbahçe Maç Biletlerinizi temin ettiniz mi? Takımınızı deplasmanda desteklemek istiyorsanız, siz de hemen Yesbilet’e girişinizi yapabilir ve maç biletinizi temin edebilirsiniz. Gençlerbirliği, geçtiğimiz sezon ve bu sezon üst üste aldığı flaş galibiyetler ile zirveye oynamaya devam ediyor. İbrahim Üzülmez yönetiminde olan Kırmızı – Siyahlı camia, Türkiye’nin en köklü kulübü Fenerbahçe’ye karşı! Lens, Moussa Sow, Kjaer, Skrtel, Van der Wiel gibi önemli yıldızları canlı bir şekilde izlemek ve Ankara deplasmanında 19203 kişilik 19 Mayıs Stadyumunda yerinizi almak istiyorsanız, hemen siz de maç biletinizi Yesbilet üzerinden temin etmeyi ihmal etmeyin!

Gençlerbirliği – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları!

Sarı – Lacivertli formaları giymek, takımınızı bu zorlu deplasmanda hep bir ağızdan desteklemek istiyorsanız Yesbilet etkinliği üzerinden Gençlerbirliği – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları araştırmanızı yapabilirsiniz. Her alanda sizlere uygun fiyatlar ile maç bileti satın alma şansları veren Yesbilet, bu sayede üstün fırsatların tamamını ele almanıza yardımcı oluyor. Hep bir ağızdan Fenerbahçe marşları söylemek, şampiyonluk yarışında takımınızı desteklemek istiyorsanız siz de Gençlerbirliği – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları araştırması yapmayı ihmal etmeyin!

Yesbilet üzerinden Gençlerbirliği – Fenerbahçe Maç Biletleri nasıl alabilirim?

Yesbilet üzerinden maç biletleri temin etmek çok kolay! Fenerbahçe taraftarlarına öncelikli hizmetler sunan Yesbilet, sizlere Gençlerbirliği – Fenerbahçe Maç Biletleri satın almanızı birkaç adımda sağlıyor;

  • “Gençlerbirliği – Fenerbahçe Maç Biletleri” etkinlik sayfasına göz atın.
  • Buradan “deplasman tribünü” seçeneğini işaretleyin ve koltuk seçiminizi yapın.
  • Bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini işaretleyin.
  • Ödemenizi gerçekleştirin.
  • Ödeme gerçekleştikten sonra satıcı ile iletişime geçilir, bu sayede maç biletiniz tarafınıza kısa sürede aktarılır.

Yesbilet, kullanıcılarına risk olmadan maç bileti satın alma konusunda yardımcı olmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı arasında güven ortamı sağlanıyor, siz de Gençlerbirliği – Fenerbahçe Maç Biletleri temin edebiliyorsunuz. Ödemeniz gerçekleştikten sonra satıcı Passolig bilgilerinizi talep eder ve bu sayede maç bileti tarafınıza aktarılır. Oldukça basit ve güvenli hizmetler sunan Yesbilet, her gün binlerce spor severe maç bileti temin etmeyi ihmal etmiyor. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir