Gruptan çıkmayı hedefleyen Galatasaray, sahasında Porto ile maçına çıkacak. Grup maçlarında oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Galatasaray, Porto’yu da yenerek grup maçlarını tamamlamak istiyor. Porto ise bu maçtan puan alamaması durumunda Şampiyonlar Ligi’ne veda ediyor.

Türk Telekom Stadyumu’nda 11 Aralık tarihinde bir araya gelecek olan takımlar, seyir keyfi yüksek bir mücadele ortaya koyacak. Fatih Terim’in öğrencileri kendi evinde taraftarına güzel bir galibiyet yaşatmak isterken Porto ise her şeyini ortaya koyacağını bir mücadelenin içinde olacak. Grup maçlarında taraftarının desteğini her maç eksiksiz bir şekilde hisseden Galatasaray, gruptan çıkmayı istemesinden dolayı taraftarlarıyla bu hedefe bu maç ile ulaşmak istiyor.

Galatasaray – Porto maç bileti fiyatları!

Galatasaray – Porto mücadelesinin biletleri satışa çıktı! Bilet fiyatları, seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Galatasaray Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Türk Telekom Stadyumu’nda takımlarına destek olmak isteyen taraftarlar, Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Galatasaray – Porto maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden biletler uygun fiyatlarla güvenli bir şekilde satılmaktadır.Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Galatasaray – Porto mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Galatasaray – Porto maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir