Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. Eleme Turu rövanş karşılaşmasında İsveç’in güçlü ekiplerinden Östersunds’u TT Arena’da ağırlıyor! 52600 kişi kapasiteli TT Arena’da UEFA’ya giden yol için takımınızı canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Bu yıl kadrosunu Belhanda, Gomis ve Maicon gibi isimlerle güçlendiren Sarı – Kırmızılı kulüp, rövanş maçında tam kadro olarak sahaya çıkacak! Siz de hemen Galatasaray – Östersunds Maç Biletleri satın alabilir, Yesbilet güvencesi altında maç için yerinizi ayırtma fırsatlarına doğrudan erişebilirsiniz.

Galatasaray – Östersunds Maç Bileti fiyatları

Galatasaray – Östersunds Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek için öncelikle tribün seçimi yapmalısınız. Her tribün için farklı fiyat tarifesi uygulandığı gibi, satıcılar koltuk konumuna göre yine ekstra bir fiyat tarifesi çıkartabiliyorlar. Uygun fiyatlardan maç bileti almanın ortak adresi olan Yesbilet, Galatasaray taraftarına kolaylık sağlamak adına bu hizmetlerini çok daha ileri aşamalarda tutmaktadır. 50 bini aşkın Galatasaraylının tribünde olması beklenirken, siz de Galatasaray – Östersunds Maç Bilet fiyatı araştırmalarını yapabilir ve binlerce Galatasaraylı ile ortak duyguları paylaşabilirsiniz!

Yesbilet’ten Galatasaray – Östersunds Maç Biletleri nasıl alırım?

Yesbilet uygulamasından Galatasaray – Östersunds Maç Biletleri satın almak oldukça kolay! 20.07.2017 tarihinde oynanacak bu kritik mücadele için maç biletlerinizi şu adımlar ile satın alabilirsiniz;

  1. Hemen “Galatasaray – Östersunds Maç Biletleri” kategorisine giriş yapın.
  2. Buradan tribün seçimlerinizi tamamlayın.
  3. Uygun gördüğünüz tribünde boş koltuk seçiminizi yapın.
  4. Sisteme üye olun veya Yesbilet üyeliğinizle giriş yapın.
  5. Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.

Ödeme aktarıldıktan hemen sonra Yesbilet, satıcı ile iletişim kurar ve sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutar. Daha sonrasında ise maç bileti Passolig kartınıza, e-bilet olarak veya kargo imkanıyla sizlere sunulur. Bilet tarafınıza ulaştığı an itibariyle Yesbilet yetkilileri, sizlerden gelen ödemeleri havuzdan çıkartır ve satıcıya aktarır. Bu sayede sıfır risk sistemiyle çalışan Yesbilet’in güvencesi altında yer almak ve bu hizmet standartlarından faydalanmak söz konusu olmaktadır. Binlerce Galatasaraylının nefesini tuttuğu bu kritik mücadele için hemen yerinizi ayırtabilirsiniz.  

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir