Galatasaray - Osmanlıspor Maç Biletleri

Türk Telekom Stadyumu, İstanbul

27 Ocak 2018 Cumartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Geçen yılın flaş takımları arasında yer alan Osmanlıspor, ligin ortalarında Türkiye’nin en köklü takımı Galatasaray’a konuk oluyor. Siz de hemen Yesbilet’ten Galatasaray – Osmanlıspor Maç Biletleri satın alabilir, bu yılın önemli maçlarından bir tanesine canlı şahitlik edebilirsiniz. Geçen yıl UEFA Avrupa Ligi’nde boy gösteren ve kritik galibiyetler alarak Ankara taraftarını ateşleyen Osmanlıspor, ligde iyi bir sıralama yakalamak ve gelecek sezon yine Avrupa vizesi almak açısından tüm kozlarını Galatasaray deplasmanına götürüyor. 52600 kişilik TT Arena stadyumunda yerinizi almak, Galatasaray taraftarı olarak hep bir ağızdan Galatasaray marşlarını söylemek ister misiniz? O halde hemen Yesbilet’ten maç biletinizi temin edin!

Galatasaray – Osmanlıspor Maç Bileti fiyatları!

Galatasaray – Osmanlıspor Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek ve satın almak adına etkinliğe göz atmalısınız. Etkinlik üzerinde yer alan tribün seçimlerinizi yaparak, farklı fiyatlandırmaların söz konusu olduğu biletleri görebilirsiniz. Buradan ise bütçenize uygun olan maç biletlerini satın alabilir, ligde şampiyonluğu büyük ölçüde etkileyecek olan bu atmosferi canlı bir şekilde yaşama fırsatı elde edebilirsiniz. Galatasaray – Osmanlıspor Maç Bilet fiyatı konusunda daima cazip ortamlar hazırlayan Yesbilet, her gün binlerce sporsever tarafından tercih ediliyor!

Galatasaray – Osmanlıspor Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet, kullanıcılarına kolaylık sağlamak ve “sıfır risk faktörü!” ile maç bileti satın almanıza aracı oluyor! Bu sayede herhangi bir risk olmadan siz de Galatasaray – Osmanlıspor Maç Biletleri satın alabilir, ligin bitimine birkaç hafta kala takımınızı stadyumda izleme şansı elde edebilirsiniz. Maç bileti satın almak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir;

  • “Galatasaray – Osmanlıspor Maç Biletleri” etkinliğine geçiş yapın.
  • Buradan tribün (Doğu, Batı, Kuzey, Güney) ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Üyelik formunu doldurun ve Yesbilet’e abone olun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemlerini seçin ve ödemenizi tamamlayın.

Satıcı en kısa sürede maç biletinizi Passolig kartınıza aktarmaktadır. Sizlerin ödemesini kendi havuzunda tutan, bu sayede herhangi bir risk olmadan maçta ki yerinizi ayırtma olanakları veren Yesbilet, Passolig kartınıza yapılan tanımlamalardan sonra parayı satıcıya aktarmaktadır. 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00