Galatasaray Odeabank - Zalgiris Kaunas Basketbol Biletleri

Abdi İpekçi Arena, İstanbul

13 Ocak 2017 Cuma, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Euroleauge’de bekleneni veremeyen Galatasaray, bir üst tura çıkabilmek için kendi sahasında Zalgiris Kaunas takımını ağırlıyor. Bu müsabakadan tam puan alarak, sıralamada köklü değişikliklere gitmeyi planlayan Sarı – Kırmızılı kulüp, zorlu maç öncesi taraftar desteğini tamamen arkasında bekliyor! Siz de Yesbilet üzerinden Galatasaray Odeabank - Zalgiris Kaunas Maç Biletleri satın alabilir, bu zorlu müsabakada takımınızı destekleyebilirsiniz. Ergin Ataman’ın askerleri Sinan Gülen, Russ smith, Vladamir Micov, Göksenin Köksal, Blake Schilb’li Galatasaray Odeabank; karşısında Litvanya'nın köklü temsilcisi Zalgiris Kaunas'ı konuk ediyor. Antanas Kavaliauskas, Arturas Milaknis, Edgaras Ulanovas, Kevin Pangos, Leo Wastermann gibi önemli oyuncuların mücadelesini siz de tribünden takip edin!

Yesbilet üzerinden Galatasaray Odeabank - Zalgiris Kaunas Maç Biletleri nasıl alırım?

Yesbilet, kullanıcılarına sunduğu muhteşem hizmetlerle beraber herhangi bir zorluk yaşamadan maç bileti satın alma olanakları vermektedir. Siz de Galatasaray Odeabank - Zalgiris Kaunas Maç Biletleri satın almak için şu adımları takip etmekten geri kalmayın;

  • Organizasyon sayfasına girişinizi yapın.
  • Bütçenize uygun olan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üyelikle giriş yapın veya bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi gerçekleştirin.
  • Biletinizi üyelik panelinden e-bilet formatında indirebilir veya kargo imkanıyla elden alabilirsiniz.

Yesbilet, sizlere en kolay şekilde maç bileti satın alma hususunda yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin en güvenilir ve sıfır risk sistemiyle çalışan maç bilet satış platformu, her gün binlerce sporsevere organizasyonlara ilişkin maç bileti satın alma olanakları sağlıyor.

Galatasaray Odeabank - Zalgiris Kaunas Maç Bileti fiyatları!

Siz de Euroleauge maçını canlı bir şekilde izlemek, binlerce Galatasaraylı ile aynı atmosferi paylaşmak ve hep bir ağızdan Galatasaray marşları söylemek istiyorsanız; hemen Galatasaray Odeabank - Zalgiris Kaunas Maç Bileti fiyatları araştırmalarını yapabilirsiniz! Seçeceğiniz tribüne göre bilet fiyatlarında bazı değişimler söz konusu olacağı gibi, daima sizlere uygun fiyat prensibi altından bilet satın alma opsiyonları sunuluyor. Bu noktada hız kesmeden Galatasaray Odeabank - Zalgiris Kaunas Maç Bilet fiyatı araştırmalarınızı yaparak tribünde ki yerinizi garanti altında tutabilirsiniz.