Galatasaray Odeabank, Euroleauge mücadelesinde Avrupa’nın tartışmasız en köklü kulüplerinden bir tanesi olarak gösterilen Real Madrid’i konuk alıyor. 2 Mart 2017 yılında Abdi İpekçi Arena’da oynanacak bu kritik müsabakada yerinizi ayırtmak ve takımınıza destek olmak ister misiniz? Hemen Yesbilet üzerinden Galatasaray Odeabank – Real Madrid Maç Biletleri satın alabilir, bu sayede takımınızı tüm maç boyunca binlerce Galatasaraylı ile beraber hep bir ağızdan destekleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yılın Eurocup şampiyonu Galatasaray Ergin Ataman yönetiminde Tibor Pleiss, Alex Tyus, Ausitn Daye, Blake Schilb, Sinan Güler gibi önemli yıldızları ile bu maça hazırlanıyor! Real Madrid ise Anthony Randolph, Felipe Reyes, Gustavo Ayon, Jaycee carroll, Luka Doncic, Sergio Llull gibi dünyaca ünlü yıldızları ile Abdi İpekçi Arena’ya konuk oluyor!

Galatasaray Odeabank – Real Madrid Maç Bileti fiyatları!

Galatasaray Odeabank – Real Madrid Maç Bileti fiyatlarını araştırmak ve öğrenmek açısından hemen tribün ve koltuk seçimlerinizi gerçekleştirin. Abdi İpekçi Arena’da belirlenmiş olan tribün fiyatlarına göre değişim gösteren bu kritik müsabakanın bilet fiyatlarını, siz de bütçenize uygun bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu alanda Galatasaray Odeabank takımı, zorlu geçecek maç öncesi taraftar desteğini tamamen arkasında bekliyor! Siz de bir tıkla Galatasaray Odeabank – Real Madrid Maç Bileti fiyatları araştırmalarını gerçekleştirin.

Yesbilet’ten Galatasaray Odeabank – Real Madrid Maç Biletleri nasıl alırım?

Yesbilet, Galatasaray Odeabank – Real Madrid Maç Biletleri satın alma konusunda kullanıcılarına cazip fırsatları sunmayı ihmal etmemektedir. Bu yönde sunulmuş olan adımları takip ederek, birkaç dakika içerisinde Abdi İpekçi Arena’da yerinizi ayırtabilirsiniz.

  • Etkinlik sayfasına giriş yapın.
  • Tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Hemen sisteme bir üyelik açın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin.
  • Biletinizi üyelik profilinden e-bilet olarak yazdırabilir veya kargo imkanıyla elden teslim alabilirsiniz.

Yesbilet, alıcı ve satıcı arasında güven ortamı hazırlamak adına çalışmalar sarf etmektedir. Bu yönde hemen Galatasaray Odeabank – Real Madrid Maç Biletleri satın almak adına sizlere hitap eden tribünlere göz gezdirebilir, herhangi bir koltuğu satın alarak maçı canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir