Galatasaray Odeabank, Euroleauge’nin bitiş maçı olarak kendi sahasında Laboral Kutxa Baskonia takımını ağırlıyor. 31 Mart 2017 tarihinde Abdi İpekçi Arena’da oynanacak bu kritik maçta yerinizi almak ve takımınızı canlı bir şekilde desteklemek istiyorsanız Yesbilet’in etkinlik sayfasına göz atmayı ihmal etmeyin. Basit birkaç adımla beraber Galatasaray Odeabank – Laboral Kutxa Baskonia Maç Biletleri satın alma fırsatları sunan Yesbilet, sizlere binlerce Galatasaraylı ile beraber Avrupa maçı atmosferini tribünde yaşama fırsatları vermektedir. Geçtiğimiz sezon Eurocup şampiyonu olarak bu sene doğrudan Euroleauge’ye katılım hakkı elde eden Galatasaray Odeabank, sahasında İspanya’nın köklü kulübü ile kozlarını paylaşıyor.

Galatasaray Odeabank – Laboral Kutxa Baskonia Maç Bileti fiyatları!

Euroleauge heyecanını canlı bir şekilde yaşamak isteyen binlerce Galatasaraylı, sezonun bitiş maçı olarak ifade edilen Galatasaray Odeabank – Laboral Kutxa Baskonia Maç Bileti fiyatları araştırmalarına başladılar. Bir tıkla maç biletinizi satın almak ve takımınızı bu sayede yalnız bırakmamak istiyorsanız, siz de Yesbilet’in etkinlik sayfasına göz atabilir ve cazip fiyatlar ile maç biletinizi satın alma olanaklarına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen uygulaması konumunda yer alan Yesbilet, sizlere Galatasaray Odeabank – Laboral Kutxa Baskonia Maç Bilet fiyatı konusunda sağladığı fırsatlar ile beraber uygun bir maç bileti satın alma ortamları yaratıyor.

Yesbilet’ten Galatasaray Odeabank – Laboral Kutxa Baskonia Maç Biletleri nasıl alırım?

Yesiblet üzerinden maç biletleri satın almak oldukça kolay! Bunun için yapmanız gereken şey Galatasaray Odeabank – Laboral Kutxa Baskonia Maç Biletleri konusunda şu adımları takip etmektir;

  • Hemen etkinlik sayfasına girişinizi yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üyelikle girişinizi yapın veya sıfır bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemlerini seçin.
  • Ödemenizi aktarın.
  • Biletinizi üyelik panelinde yer alan e-biletlerim bölümünden yazdırabilir veya elden kargo teslimatı talebinde bulunabilirsiniz.

Artık maç bileti satın almak oldukça kolay! Sıfır risk sistemiyle çalışan Yesbilet, sizlere en hızlı şekilde maç bileti satın alma konusunda yardımcı oluyor. Siz de Galatasaray Odeabank – Laboral Kutxa Baskonia Maç Biletleri ve diğer tüm organizasyonlara ilişkin maç bileti satın alma şanslarına ulaşın. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir