Galatasaray Maç Biletleri

Bu sezona muhteşem bir giriş yapan Galatasaray, geçen sezon yaşadığı formsuz sürecin tamamını atlatmak ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi vizesi almak açısından lige asılıyor! Bu sezon Bruma’nın kiradan dönmesi, Eren Derdiyok, Joshue, Tolga Ciğerci ve Serdar Aziz transferi gibi önemli oyuncularla kadrosunu güçlendiren Sarı – Kırmızılı kulüp, zorlu geçecek lig mücadelelerinde taraftar desteğini arkasında bekliyor! Siz de TT Arena ve deplasmanda oynanacak tüm mücadelelere ilişkin biletlerinizi Yesbilet üzerinden satın alabilirsiniz. 52,600 kişilik TT Arena’da, takımınızın 90 dakika boyunca arkasında olun ve Galatasaray marşlarını hep bir ağızdan söylemeyi ihmal etmeyin!

Galatasaray maç bileti fiyatları!

Galatasaray maç bileti fiyatları temel olarak oynanacak maçın durumuna göre değişim göstermektedir. Bu yıl Avrupa’da ülkemizi temsil edemeyen Galatasaray, sadece Süper Lig ve Türkiye kupası maçlarına ilişkin taraftarının karşısına çıkıyor. Bu hususta ise biletinizi satın almak ve tüm maçlarda takımınızın tam destekçisi olmak istiyorsanız siz de hemen Galatasaray maç bileti fiyatları araştırması yapmak adına Yesbilet’i tercih edebilirsiniz. Her renkten taraftarı kendi çatısında bulunduran Yesbilet, sizlere tüm maçlara ilişkin bilet satın alma ayrıcalıkları tanımaktan geri kalmamaktadır!

Yesbilet üzerinden nasıl satın alabilirim?

Oldukça basit! Öncelikle bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Bu alanda açtığınız üyelikle beraber, takımınızı belirleyebilir, organizasyonlar üzerinden oynanacak maça ilişkin bilet satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. EFT ve havale yöntemlerinin yanı sıra kredi kartı ile de ödemeleri gerçekleştirmek mümkündür. Başlangıçta açmış olduğunuz üyeliğe zaten Passolig bilgileriniz tanımlı olacaktır. Maç biletini satın aldıktan birkaç dakika sonra sistem otomatik olarak aktarımını sağlıyor!

Passolig’e aktarma evresi nasıl gerçekleşiyor?

Galatasaray maç biletleri satın aldıktan sonra, Passolig’e otomatik olarak tanımlamalar gerçekleşmektedir. Zira siz üyelik açarken, sistem sizden bazı basit Passolig bilgilerini talep etmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra herhangi bir sorun yaşanmadan ödemeleri tamamlayabilecek, ödemelerden sonra da aktarımlar gerçekleşecektir. Her gün binlerce taraftarın bilet satın aldığı bu siteyi hemen siz de tercih edebilirsiniz.

Takımınızı her koşulda destekleyin!

Sneijder, Muslera, Eren Derdiyok, Bruma, Selçuk İnan, Yasin Öztekin gibi yıldız oyuncuları kadrosunda barındıran Galatasaray, bu yıl şampiyonluğa giden yolda takım desteğini arkasında hissetmek istiyor! Bu yönde sizler de taraftar olarak üstünüze düşen görevinizi yapabilir, biletlerinizi Yesbilet’ten temin edebilir ve takımınızı zorlu koşullarda destekleme şansları elde edebilirsiniz. Bu alanda takımınızı desteklemek ve siz de tüm zorlu hava koşullarına rağmen destekçisi olmak istiyorsanız Yesbilet’ten, uygun fiyata bilet satın alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Türkiye’de milyonlarca taraftarın her gün maç bileti satın aldığı bu uygulama sayesinde artık deplasman maçları başta olmak üzere, tüm maçlara ilişkin biletler bulmak mümkün!

Deplasman yasağı kalktı. Takımınızı yalnız bırakmayın!

Deplasman yasağının kalkmasıyla beraber binlerce Galatasaray taraftarı, zorlu maratonda takımını desteklemeyi amaçlıyor. Bu yönde takımınızın arkasında olmak ve zorlu maçların tamamında armanın destekçisi olmak açısından siz de maç biletinizi satın alabilirsiniz. Kritik bir süreçten geçen Sarı – Kırmızılı kulüp, zorlu maçların tamamında taraftarının desteğini beklediğini belirtiyor. Sizlere de Galatasaray taraftarı olarak, sokakları Sarı – Kırmızı renklere bürümek ve Galatasaray marşlarını durmak bilmeden söylemek düşüyor! Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’ne iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Galatasaray, bu yönde taraftarının %100 desteğini arkasında hissetmekten memnuniyet duyacaktır.  Fanatik Galatasaraylıysanız ve her koşulda takımınızın arkasında duruyorsanız tercihinizi Yesbilet’ten yana kullanabilir, bilet bulamadığınız durumlarda dahi stoklarımızda yer alan uygun fiyatlı bilet alışverişlerini yapabilirsiniz. 

Yaklaşan Etkinlikler