Galatasaray - Göztepe Maç Biletleri

Türk Telekom Stadyumu, İstanbul

24 Aralık 2017 Pazar, 19:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Galatasaray - Akhisarspor

Konya Arena

05 Ağustos Pazar 20:45

Bu yıl Avrupa’ya katılma vizesi alamayan Galatasaray, ligde fırtına gibi esmeye devam ediyor! kadrosunu Belhanda, Gomis, Macion gibi önemli silahlarla güçlendiren Sarı Kırmızılı camia, karşısında renktaşı olan Göztepe’yi ağırlıyor! Göztepe, geçtiğimiz yıl TFF 1. Lig’den Süper Lig’e yükselmeye hak kazanarak, muhteşem bir çıkış yakalamış ve geride kaldığımız 8 hafta üst üste aldığı puanlar ile kendisine ilk üç sırada yer buldu. 24.12.2017 tarihinde TT Arena stadyumunda oynanacak bu kritik müsabakada yerinizi almak ve takımınızı desteklemek ister misiniz? Yesbilet avantajları ile Galatasaray – Göztepe Maç Biletleri tedarik edebilir, bu zorlu maçta 90 dakika boyunca 50 bin taraftar ile omuz omuza takımınızın marşlarını söyleyebilirsiniz.

Galatasaray – Göztepe Maç Bileti Fiyatları ve Oturma Düzeni

Galatasaray – Göztepe Maç Bileti fiyatlarını Yesbilet üzerinden araştırabilirsiniz. TT Arena oturma düzenine göre farklı tribün ve localarda yer alan biletler, sizlerin de bütçesine hitap eden cinsten! Binlerce taraftarın merakla beklediği bu kritik müsabaka, yılbaşı haftasından 1 gün önce sahne alacak ve milyonlarca kişi nefeslerini tutacak! Siz de Galatasaray – Göztepe Maç Biletleri satın alarak, takımınıza tam anlamıyla destekçi olabilirsiniz.

Galatasaray – Göztepe Maç Biletlerini Passolig’e Aktarma

Yesbilet üzerinden Galatasaray – Göztepe Maç Biletleri satın alan kullanıcılar, alıcı / satıcı arasında ki güvenliğini sağlamak ve herhangi pürüz yaşamadan bilet transferlerinin sağlanabilmesi bakımından önem taşıyor. Siz de hemen biletinizi almak için;

  • Yesbilet’ten seçtiğiniz tribün ve koltuğu işaretleyin.
  • Buradan kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirin.

Ödemelerden hemen sonra satıcıya bildirim gider, alıcı ve satıcı birbirleri ile Passolig bilgilerini paylaşırlar. Böylelikle kartınıza maç yüklemesi tamamlanır ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan kritik maçta ki yerinizi alabilirsiniz. Yesbilet, sunduğu bu hizmet ve işlemlerle beraber Türkiye’de marka değerini hep bir kademe öne taşıyor! Siz de hemen Türkiye’nin en büyük bilet satış platformundan yerinizi ayırtabilir, Galatasaray – Göztepe Maç Biletleri sahibi olarak takımınıza tüm maç boyunca destekçi olabilirsiniz. Sezon sonu şampiyonluğu göğüslemek ve Şampiyonlar Ligine doğrudan vize almayı amaçlayan Galatasaray, Göztepe karşısında tüm kozlarını sahaya sürecek! 

Galatasaray Maç Biletleri

Galatasaray - Akhisarspor

Konya Arena,Konya

05 Ağustos Pazar 20:45

Futbol Maç Biletleri

Ketencek test

Yeni Eskişehir Stadyumu,Eskişehir

10 Aralık Pazartesi 07:08