Ligin kaderinin belirleneceği maçta yerini al! Şampiyonluğun en büyük adaylarından Galatasaray ile son dönemdeki çıkışıyla şampiyonluk potasına giren Beşiktaş kozlarını paylaşıyor, Yesbilet bu maça canlı tanıklık etmenizi sağlıyor. Türk Telekom Arena Stadyumu’nda oynanacak mücadele, saat 19.00’da başlayacak. Sen de biletini hemen Yesbilet aracılığıyla al, ligin düğümünü çözecek bu maçı kaçırma!

Galatasaray – Beşiktaş Maç Biletleri

Üst üste aldığı galibiyetler sayesinde Başakşehir ile puan farkını 3 e kadar düşüren Galatasaray, evinde son dönemlerin en formda takımlarından Beşiktaş’ı ağırlıyor. Ligdeki ilk mücadele, 1-0 Beşiktaş üstünlüğü ile sonuçlanmıştı. İki takım da şampiyonluk parolası ile sahaya çıkacak. Sezonun maçında nefesler tutulacak. Hemen en uygun fiyatlara biletini Yesbilet’den al, futbol şölenini kaçırma!

Derbi Galatasaray – Beşiktaş Maç Biletlerini Nasıl Alacağım?

Yesbilet, dünyaca ünlü derbilere maç bileti tedarik eden bir platformdur. Uzun sürelerden bu yana binlerce Galatasaray ve Beşiktaş taraftarının önemli maçları izlemesine aracılık eden web sitemiz, ürün stoklarını daima geniş tutuyor. Siz de hemen Galatasaray – Beşiktaş Maç Biletleri alabilmek için;

  • Yesbilet üzerinden kategori seçimi yapın.
  • Sonrasında blok, tribün ve koltuk seçimlerini gerçekleştirin.
  • Bu adımda Yesbilet’e üye olmalısınız.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlamalısınız.

En kısa süre içerisinde alıcı ve satıcı arasında ki köprü bağlantısını kuran Yesbilet, maç biletlerinizin tarafınıza transferini sağlamaktadır. Satıcı tarafından talep edilen Passolig bilgilerinize maç biletleriniz 24 saat içerisinde tanımlanmaktadır. Etkinliğe giriş yaparken Passolig kartınız içerisinde yer alan maç bileti ile sorunsuzca bu önemli müsabakayı izleme şanslarına sahip olun. Starlar TT Arena’da sizleri bekliyor. Peki, siz Galatasaray – Beşiktaş Maç Biletlerinizi tedarik ettiniz mi? Şampiyonluğun seyrini büyük ölçüde değiştirecek bu müsabakayı anında takip edebilirsiniz. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir