19.05.2019 tarihinde oynanacak Galatasaray – Başakşehir maçında yerinizi ayırttınız mı? Şampiyonluğun iki büyük adayı, kozlarını TT Arena stadyumunda paylaşıyor. Galatasaray için sezonun en zorlu maçları arasında gösterilen Başakşehir karşılaşması, şampiyonluğa giden bu yolda önemli bir adım olarak görülmekte. Yesbilet, Galatasaray taraftarına kolaylık tanımak ve en cazip fiyatlardan Galatasaray – Başakşehir Maç Biletleri satın almalarını sağlamak adına çalışıyor. 

Galatasaray – Başakşehir Maç Bileti Fiyatları

Galatasaray – Başakşehir Maç Bileti fiyatlarına göz attınız mı? 4 farklı tribün ve 8 farklı bölge olarak satışa sunulan biletlerden siz de bütçenize uygun olanı bulabilir ve bu önemli müsabakayı canlı bir şekilde takip etme şanslarına ulaşabilirsiniz. Galatasaray taraftarı, bu zorlu maçtan 3 puan koparmak ve şampiyonluğu garantilemek istiyor! Başakşehir, tekrar Avrupa’da mücadele edebilmek ve ligi en iyi sırada bitirebilmek adına tüm kozlarını sahaya sürecek! Siz de hemen Galatasaray – Başakşehir Maç Bilet fiyatına göz atın, herhangi bir bileti anında satın alın!

Yesbilet Galatasaray Taraftarına Kolaylık Tanıyor!

Yesbilet her daim Galatasaray taraftarının arkasında! Siz de hemen Galatasaray – Başakşehir Maç Biletleri satın almak ve bu maçta takımınızın destekçisi olabilmek adına Yesbilet uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Şu adımları takip ederek maç biletini satın almak mümkün;

  • ‘Galatasaray – Başakşehir Maç Biletleri’ sayfasını açın.
  • Buradan boş olan tribünlere göz atın ve koltukları belirleyin.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin.

Ödemeler tamamlandıktan sonra tarafımızca satıcıya bir bildirim gider ve sizlerden gelen ödemeler Yesbilet havuzunda tutulur. Maç bileti Passolig kartınıza transfer edildikten sonra ve sizlerden gelen ‘onay’ mesajı ile beraber ödemeler 12 ila 24 saat içerisinde satıcıya aktarılmaktadır. Siz de hemen Galatasaray – Başakşehir Maç Biletleri satın almak ve güvenli bir platformun desteği altında yer alabilmek adına seçiminizi yapın! Yesbilet ile her yıl on binlerce Galatasaray taraftarı, takımının yer aldığı branş ve müsabakalara ilişkin maç biletleri tedarik etmektedir. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir