Galatasaray, ligin en köklü Anadolu kulüpleri arasında gösterilen Antalyaspor’a karşı! Bir tarafta önemli silahları ile TT Arena’da tüm kozlarını sahaya sürecek olan Antalyaspor; diğer yanda ise bu sezonun en önemli şampiyonluk adaylarından Galatasaray! 11.03.2019 tarihinde saat 20.00’da TT Arena’da gerçekleşecek olan bu kritik müsabaka için bilet arıyorsanız, Yesbilet’ten hesaplı fiyatlarla Galatasaray – Antalyaspor maç biletlerini tedarik edebilirsiniz.

Yesbilet’ten Adım Adım Galatasaray – Antalyaspor Maç Biletleri Almak!

Yesbilet üzerinden birkaç adımla Galatasaray – Antalyaspor Maç Biletleri satın almak ister misiniz? Dünyaca ünlü starları canlı bir şekilde izlemek isteyen binlerce taraftar, 55 bin kapasiteli TT Arena stadyumunu tıka basa dolduracak! Siz de stoklarla sınırlı olan maç biletlerini satın alabilmek için;

  • Hemen Yesbilet’ten bir üyelik oluşturun.
  • Maç takvimine geçiş yaparak, ‘Galatasaray – Antalyaspor Maç Biletleri’ seçimini yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerini tamamlayın.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Sisteme düşen ödemeniz, daha sonrasında Yesbilet yetkililerinin satıcı ile iletişime geçmesini sağlar. Daha sonrasında, passolig bilgileriniz üzerinden maç biletiniz transfer edilir. %100 güvenli şekilde Galatasaray – Antalyaspor Maç Biletleri almak adına Yesbilet’i tercih edebilirsiniz.

Binlerce Taraftar TT Arena’da!

Galatasaray – Antalyaspor Maç Bileti fiyatları araştırmasını tamamladıktan ve biletinizi garanti altına aldıktan sonra stadyumun yolunu tutabilirsiniz. Binlerce taraftar gerek stadyumda, gerekse stadyum çevresinde takımına hep bir ağızdan destek verecek ve bu zorlu maçtan mutlak 3 puan kazanmaya yönelik takımına destek sunacak! Bir tıkla maç biletlerini tedarik edebilir, 52 bin civarı biletli Galatasaray seyircisinden birisi de siz olabilirsiniz! Galatasaray, önümüzde ki sezon Şampiyonlar Ligi’ne doğrudan vize alabilmek ve aynı zamanda seyircisine bu sezon Avrupa liglerinde yaşattığı kırgınlığı telafi edebilmek adına tüm hünerlerini sergiliyor! Hemen Galatasaray – Antalyaspor Maç Biletleri alın, takımınızın destekçisi olun. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir