Galatasaray - Akhisarspor Maç Biletleri

Türk Telekom Stadyumu, İstanbul

18 Nisan 2018 Çarşamba, 20:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Galatasaray – Akhisarspor maç biletleri Yesbilet tarafından taraftarlara sunuldu. Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Ayak mücadelesi itibariyle finalin diğer isminin açıklanacağı maç öncesi binlerce taraftar TT Arena stadyumuna akın ediyor. Tam kadro sahaya çıkması beklenen Fatih Terim’in öğrencileri, ligin ilk kupasına ulaşabilmek için tamamen bu maça odaklandı. 50000 civarı Galatasaray taraftarının yer alacağı maç öncesinde tam kadro sahaya çıkacak olan Galatasaray, taraftarına final kutlamalarını yaşatacağını garanti ediyor.

Yesbilet’ten Galatasaray – Akhisarspor Biletlerini Almak!

Yesbilet’ten Galatasaray – Akhisarspor maç biletlerini satın almak oldukça kolay! Sadece birkaç dakikada yerinizi garanti altında tutmak ve hesaplı fiyatlardan biletler tedarik etmek ister misiniz? Bu işlemleri tamamlamanız adına izlenmesi gereken yollar aşağıda ki gibidir;

  • Öncelikle Yesbilet üzerinden etkinlik sayfasına girmelisiniz.
  • Buradan tribün seçimlerini tamamlayın.
  • Blok ve koltuk seçimlerinizi gerçekleştirin.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına girin.
  • 3D Secure sistemiyle ödemenizi aktarın.

Yesbilet üzerinden satın alacağınız biletler en kısa sürede tarafınıza transfer edilecektir. Türkiye’nin 1 numaralı bilet satış platformu ile her hafta binlerce Galatasaray taraftarı maç biletleri satın alıyor.

Galatasaray – Akhisarspor Maç Biletleri Tarafıma Nasıl Transfer Edilecek?

Galatasaray – Akhisarspor maç bileti fiyatlarını kıyasladıktan sonra yukarıda ki adımları takip ederek satın alım işlemlerini tamamlayın. Daha sonrasında Yesbilet yetkilileri satıcı ile iletişim kurar ve maç biletlerinin en kısa sürede tarafınıza transfer edilmesini sağlar. Bu sayede satıcı sizlerden talep edeceği Passolig kart bilgilerine maç biletlerini transfer etmektedir. Etkinlik tamamlandıktan sonra ki ilk 24 saat içerisinde satıcının belirttiği hesaplara ödemeler transfer edilir. Sıfır Risk Sistemini barındıran Yesbilet, bu sayede hem alıcı, hem de satıcı güvenliğini korumaktadır.

Galatasaray – Akhisarspor Maç Bileti Fiyatları Açıklandı!

Galatasaray – Akhisarspor maç bileti fiyatlarının açıklanmasıyla beraber binlerce taraftar bu etkinlikte yer almak için araştırmalar yapıyor. 17.04.2018 tarihinde oynanacak bu maç için 50 bin taraftardan birisi olmak ve omuz omuza Galatasaray marşlarını söyleyerek finalin kapılarını aralamak ister misiniz? Seçiminizi yapın, anında bilet satın alım işlemlerini gerçekleştirin.

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00