Bu yıl ligde bekleneni veremeyen Osmanlıspor, ligin her daim şampiyonluk iddiası olan Fenerbahçe deplasmanına konuk oluyor. 08.04.2018 tarihinde Ülker Stadyumunun kapıları bu önemli maç için açılıyor. Şampiyonluk yolunda önemli bir basamak çıkabilmek ve rakiplerini gerisinde bırakmak adına çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, bu maç için taraftarlarından tam destek bekliyor. Siz de hemen Fenerbahçe – Osmanlıspor Maç Biletleri satın alarak bu önemli maçta yerinizi ayırtın ve takımınıza tam anlamıyla destekçi olma fırsatlarına ulaşın.

Fenerbahçe – Osmanlıspor Maç Biletleri Hızla Tükeniyor

Yesbilet üzerinden binlerce Fenerbahçe taraftarı her hafta olduğu gibi bu hafta da maç biletleri tedarik ediyor. En cazip Fenerbahçe – Osmanlıspor Maç Bileti fiyatlarını kıyaslamak ve satın alımları tamamlamak adına seçiminizi yapabilirsiniz. Sınıfında önemli bir yer edinen ve çıtasını hep daha üst noktalara çeken Yesbilet, binlerce bilet satışını günlük olarak tamamlamaktadır. Bu sayede Fenerbahçe taraftarı takımını her maç desteklemek ve yıldızların sahne alacağı müsabakalara canlı şahitlik etmek adına Fenerbahçe – Osmanlıspor Maç Bilet fiyatına göre satın alımları sağlıyor.

Fenerbahçe – Osmanlıspor Maç Biletlerini Hemen Satın Alabilirsiniz

Yesbilet üzerinden ‘Fenerbahçe – Osmanlıspor Maç Biletleri’ satın almayı bilmeyen taraftarlar için bu konuda bazı bilgilendirmeler sunacağız. Kategoriye girişinizi tamamladıktan sonra hemen koltuk, tribün ve blok seçimleri yapmalısınız. Daha sonrasında sisteme üye girişi yapın ve kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın. Bu süreçten sonra;

  • Yesbilet yetkilileri hemen satıcı ile iletişim kurar ve tarafınızdan istenen Passolig bilgilerine, satın alımdan sonra ki ilk 24 saat içerisinde biletin transfer edilmesini sağlar.
  • Sizlerden gelen ödemeler ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Etkinlikten sonra ki gün satıcıya aktarılır.
  • Yesbilet, Sıfır Risk Sistemi ile çalışan ilk ve tek bilet satış platformudur.
  • Yesbilet satış departmanı 7 gün, 24 saat sorularınıza en hızlı şekilde yanıt vermektedir.

Çok daha fazlası hakkında bilgi edinmek ve aynı zamanda Fenerbahçe – Osmanlıspor Maç Biletleri satın almak açısından anında girişinizi yapmayı ihmal etmeyin. Türkiye’nin 1 numaralı satış platformu olarak Fenerbahçe taraftarını önemli maçlarda destekliyoruz. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir