Fenerbahçe - Konyaspor Maç Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul

16 Şubat 2019 Cumartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Hemen Fenerbahçe - Atiker Konyaspor Maç Bileti fiyatlarına göz atarak, ligin son maçını canlı bir şekilde izleme fırsatına sahip olun. dünyaca ünlü yıldızların birbirleri ile vereceği mücadeleler ve aynı zamanda uzun yıllardan bu yana şampiyonluk hayalleri kuran Fenerbahçe taraftarı, bu mutluluğa 1 maç kadar uzaklıkta. Türkiye nefeslerini tuttu, Fenerbahçe ile Atiker Konyaspor arasında oynanacak maçı bekliyor. 20.05.2018 tarihinde Ülker Stadyumunda oynanacak Fenerbahçe - Atiker Konyaspor Maç Bilet fiyatına hemen göz atın, siz de yerinizi garanti altında tutma şanslarına sahip olun.

Yesbilet ile 24 Saat Fenerbahçe - Atiker Konyaspor Maç Biletleri Satın Alabilirsiniz

Yesbilet uygulaması, satış departmanı ile 7/24 kullanıcılarına teknik destek vermektedir. Fenerbahçe - Atiker Konyaspor Maç Biletleri satın almak isteyen kullanıcılar merak ettiği tüm ayrıntılara anında ulaşabilmekte ve hizmetlerden faydalanabilmektedir. Bu işlemleri tamamlamak ve maç biletinizi garanti altında tutmak adına;

  • Tribün, blok ve koltuk seçimlerinizi yaparak sisteme devam edin.
  • İşaretlediğiniz biletin satın alım işlemleri için sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme işlemini işaretleyin.
  • Ödemeyi aktarın.

İşlem bu kadar basit! Sizlerden gelen ödeme ilk aşamada Yesbilet havuzunda sabitlenir ve maç biletinizin en kısa sürede Passolig kartınıza transfer edilmesi amaçlanır. Bu işlemler dahilinde Yesbilet, satıcı ile iletişim kurarak en geç 24 saat içerisinde maç biletinizin tarafınıza tanımlanmasını sağlar. Artık siz de binlerce Fenerbahçe taraftarı gibi Sıfır Risk Sistemi ile hizmet sunan Yesbilet’in güvencesi altındasınız. Tek tıkla Fenerbahçe - Atiker Konyaspor Maç Biletleri satın alın, takımınızı 90 dakika marşları ile destekleyin. 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00