Fenerbahçe - Kasımpaşa Maç Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul

03 Aralık 2018 Pazartesi, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Fenerbahçe - Antalyaspor

Ülker Stadyumu

26 Mayıs Pazar 20:00

3 Aralık'ta Ülker Stadyumu'nda oynanacak Fenerbahçe - Kasımpaşa Maç Biletlerinizi temin edin, siz de takımınızı destekleme şansına sahip olun! 50509 kişilik Ülker Stadyumunda yer almak ve takımınıza canlı bir şekilde destek olmak ister misiniz? O halde hemen Yesbilet üzerinden maç biletinizi satın alabilir, siz de 90 dakika boyunca Fenerbahçe marşlarını hep bir ağızdan söyleyebilirsiniz. Phillip Cocu ile beraber yönetime yeni bir sayfa açan Fenerbahçe, bu yıl kadrosunu önemli isimlerle güçlendirdi. Büyük kayıplar yaşayan Kasımpaşa, Fenerbahçe’ye konuk oluyor!

Fenerbahçe – Kasımpaşa Maç Bileti fiyatları!

Fenerbahçe – Kasımpaşa Maç Bileti fiyatlarını Yesbilet üzerinden görmek mümkün! Buradan seçeceğiniz tribüne göre biletlerinizi temin edebilirsiniz. Okul Açık – Migros (Kale Arkası), Fenerium – Maraton (Kapalı tribün) tercihlerinizi yaparak, bu kritik mücadelede takımınıza tam destek verebilirsiniz. Bu yıl şampiyonluk yolunda emin adımlar atan Fenerbahçe, zorlu maçtan 3 puan kazanmak ve ligde şampiyonluk yarışından kopmamak adına taraftar desteğini arkasında bekliyor! Siz de hemen Fenerbahçe – Kasımpaşa Maç Bileti fiyatları araştırmasını yapın, Ülker Stadyumunda ki yerinizi garanti altında tutun!

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe – Kasımpaşa Maç Biletlerini nasıl alabilirim?

Yesbilet, Sarı – Lacivertli taraftarlar için tüm kolaylıkları sunuyor! Bu yönde Fenerbahçe – Kasımpaşa Maç Biletleri satın almak için, yapmanız gereken tek şey sunulmuş olan birkaç adımı takip etmekten geçiyor;

  • “Fenerbahçe – Kasımpaşa Maç Biletleri” kategorisine girişinizi yapın.
  • Buradan tribün (Migros, Okul Açık, Fenerium, Maraton) ve koltuk seçimlerinizi yapın.
  • Online kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin ve ödemenizi tamamlayın.
  • Ödemeden hemen sonra satıcı ile iletişime geçilecek, Passolig kartınıza aktarım gerçekleşecektir.

Yesbilet, alıcı ve satıcı arasında ki güven ortamını kurmak için hizmet sağlayan bir kuruluştur. Bu alanda Türkiye’de ki binlerce taraftarı tek bir çatı altında toplayan Yesbilet, sıfır risk faktörü ile bilet satın almanıza yardımcı oluyor. Bir tıkla Fenerbahçe – Kasımpaşa Maç Biletlerinizi satın alabilir, Dünyaca ünlü yıldızları canlı bir şekilde izleme fırsatlarına ulaşabilirsiniz. 

Fenerbahçe Maç Biletleri

Fenerbahçe - Antalyaspor

Ülker Stadyumu,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Fenerbahçe - Antalyaspor

Ülker Stadyumu,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00

Beşiktaş - Kasımpaşa

Vodafone Park,İstanbul

26 Mayıs Pazar 20:00