Fenerbahçe - Karabükspor Maç Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul

18 Aralık 2017 Pazartesi, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

18.12.2017 tarihinde Ülker Stadyumunda oynanacak Karabükspor maçı için biletinizi satın aldınız mı? 52 bin civarı Fenerbahçe taraftarının bu zorlu müsabakada yerini alması beklenirken, Aykut Kocaman yönetiminde ki Fenerbahçe son haftalarda aldığı 3 puanlarla taraftarını mutlu etmeyi bildi. Şampiyonluk yarışından kopmamak ve aynı zamanda tüm kozlarını sahada göstermek isteyen Fenerbahçe, Karabükspor karşılaşmasına tam kadro hazırlanıyor! Kameni, Skrtel, Ozan Tufan, Guiliano, Isla, Soldado gibi önemli oyuncuları kadrosunda barındıran Fenerbahçe, ligin orta sıralarında yer alan Karabükspor’u ağırlıyor! Hemen Yesbilet uygulaması üzerinden Fenerbahçe – Karabükspor Maç Biletleri satın alabilirsiniz.

Yesbilet ve Fenerbahçe – Karabükspor Maç Biletleri

Yesbilet uygulaması üzerinden tüm Fenerbahçe iç ve dış saha maçlarına bilet bulabilirsiniz. Özellikle bu sezon taraftarların yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği Fenerbahçe – Karabükspor Maç Biletleri, son hız tükenmeye devam ediyor! stoklarla sınırlı olan biletleri anında tedarik edebilmeniz için, en hesaplı fiyatlardan alternatif tribün / koltuk seçimlerine göre bilet sıralaması yapıyoruz. İşlemleri tamamlamak için;

  • Fenerium, Maraton, Telekom, Migros tribünlerinden herhangi birisini seçin.
  • Tribünlerde yer alan bloklar üzerinden koltuk seçimlerinizi yapın.
  • Ödeme sayfasına geçin ve kredi kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirin.

İşlem bu kadar! Daha sonrasında alıcı ve satıcının kontakta kalacağı bir alan oluşturulur ve bu sayede Yesbilet, sizlere satıcıya verdiği talimatlar ile maç biletinin Passolig kartınıza transfer edilmesini sağlar. Bu işlemlerden faydalanabilmeniz ve Fenerbahçe – Karabükspor Maç Biletleri satın almanız konusunda Yesbilet, Sıfır Risk Sistemiyle çalışan ilk ve tek maç bilet satış platformudur!

Fenerbahçe – Karabükspor Maç Bileti Fiyatları Açıklandı Mı?

Fenerbahçe – Karabükspor Maç Bileti fiyatları Yesbilet uygulaması üzerinden açıklandı! Birçok satıcının kendi belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden sunduğu maç biletlerini kolay adımlarla satın alma şanslarına sahip olabilirsiniz. Bu sayede takımınızın destekçisi olmak ve kritik maçlarda tüm Fenerbahçe marşlarını binlerce taraftar ile söylemek istiyorsanız, siz de Yesbilet’ten Fenerbahçe – Karabükspor Maç Biletleri kıyaslamalarını gerçekleştirin. Bu sayede hem maç biletinizi anında tedarik etmiş olacak, hem de şampiyonluk yarışı için önemli adımlar atan takımınızın arkasında duracaksınız! 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00