Fenerbahçe - Gençlerbirliği Maç Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul

04 Şubat 2018 Pazar, 20:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Fenerbahçe, Ülker Stadyumunda bu kez Ankara’nın köklü kulübü Gençlerbirliği’ni ağırlıyor. Kadrosunu Giuliano, Vincent Janssen, Souza, Roberto Soldado, Martin Skrtel gibi önemli yıldızlarla güçlendiren Fenerbahçe; Ümit Özat yönetiminde ki Gençlerbirliği’ni kendi sahasında konuk alıyor! Takımınızı bu zorlu müsabakada desteklemek ve Fenerbahçe – Gençlerbirliği Maç Biletinizi almak ister misiniz? Hemen Sarı – Lacivertli taraftarlar olarak Yesbilet’e girişinizi yapabilir, siz de maç biletinizi sorunsuzca hazır edebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kişinin bilet satın almak adına tercih ettiği Yesbilet, bu yönde aktif olarak sunumlar hazırlamaktan geri kalmamaktadır. Bu sayede sorun yaşamadan siz de maç biletinizi alabilir, takımınızı 90 dakika boyunca canlı bir şekilde destekleyebilirsiniz.

Fenerbahçe – Gençlerbirliği Maç Bileti fiyatları!

Fenerbahçe – Gençlerbirliği Maç Bileti fiyatları tamamen seçeceğiniz tribüne göre değişim göstermektedir. Migros ve Okul Açık tribünleri için bilet fiyatları 55 ila 70 TL arasında değişim göstermektedir. Bunun yanı sıra Fenerium veya Maraton bölümlerinden seçeceğiniz kategorilere ilişkin bilet fiyatları 80 ila 400 TL arasında değişiyor. Hemen siz de maç biletinizi hazır edin, bu zorlu maçta takımınızı desteklemeyi ihmal etmeyin! Fenerbahçe – Gençlerbirliği Maç Biletini Yesbilet üzerinden birkaç adımla satın alabilir, Kadıköy sokaklarında hep bir ağızdan Fenerbahçe marşlarını söyleyebilirsiniz.

Fenerbahçe – Gençlerbirliği Maç Biletini Yesbilet’ten satın almak!

Yesbilet, her gün binlerce farklı taraftarına bilet satışı gerçekleştiren ortak bir platform olarak bilinmektedir. Sizler de güvenli alışverişler yapmak ve biletlerinize kavuşmak istiyorsanız tercihinizi bu platformdan yana kullanabilirsiniz. Fenerbahçe taraftarına ciddi ayrıcalıklar tanıyan Yesbilet’e üye olmak gayet basit!

  • Eğer mevcut bir üyeliğiniz yoksa bilet alma işlemi sırasında ya da bilet alma işleminden önce üyelik açmanız gerekmektedir.
  • Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra, “Fenerbahçe – Gençlerbirliği Maç Bileti” kategorisine girişinizi yapın.
  • Bu kategoriden herhangi bir tribün seçimi yapın. (Migros, Okul Açık, Fenerium, Maraton)
  • Kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi tamamlayın.
  • Üyelik esnasında biletinizin Passolig kartınıza aktarılması bakımından talep ettiğimiz bilgilere bilet aktarımlarını gerçekleştiriyoruz. 

Futbol Maç Biletleri

Liverpool - Chelsea - Avrupa Süper Kupası

Vodafone Park,İstanbul

14 Ağustos Çarşamba 22:00