Fenerbahçe - Galatasaray Maç Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul

14 Nisan 2019 Pazar, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Dünya’nın en büyük derbisi olarak kabul edilmiş Fenerbahçe - Galatasaray maçı için stoklarla sınırlı olan biletleri gözden geçirdiniz mi? Yesbilet üyesi olarak Fenerbahçe - Galatasaray Maç Biletleri satın alabilir, starları canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. 14.04.2019 tarihinde saat 19.00'da Ülker Stadyumunda oynanacak bu maç şampiyonluğun kaderini büyük ölçüde etkileyecek. Ligin bitimine birkaç hafta kala her iki takımında puan kaybetme lüksü yok. Bir yanda Muslera, Fernando,Belhanda, Feghouli ve Diagne'li Galatasaray; diğer yanda Skrtel, Isla, Valbuena, Moses ve Soldado’lu Fenerbahçe! 

52000 Taraftar Fenerbahçe - Galatasaray Maçını Bekliyor

50000 Fenerbahçe ve 2000 civarı Galatasaray taraftarının kabul edileceği bu kritik derbiyi stadyumdan canlı bir şekilde takip etmek sizlerin elinde. Hemen Fenerbahçe - Galatasaray Maç Bileti fiyatlarına göz atarak, bütçenize hitap eden herhangi bir bileti satın alabilirsiniz. Bu sayede binlerce taraftara kolaylık tanıyan ve her geçen gün sınırlarını zorlayan Yesbilet ile işlem gerçekleştirmek çok daha basit bir hal alıyor. Binlerce taraftarın stadyumda, milyonlarca taraftarın da ekranları başında nefeslerini tutacağı maç için biletlerinizi tedarik etmediyseniz, Fenerbahçe - Galatasaray Maç Bilet fiyatına göz atarak en cazip ücretlerden satın alımları gerçekleştirebilirsiniz.

Yesbilet ile Fenerbahçe - Galatasaray Maç Biletleri Satın Almak Çok Kolay

Yesbilet, Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarına sunduğu ayrıcalıklarla beraber her hafta binlerce taraftarını memnun ediyor. Siz de hemen Fenerbahçe - Galatasaray Maç Biletleri satın alarak, dünya derbisini 90 dakika boyunca takımınızın marşlarını söyleyerek izleme fırsatına ulaşın;

  • Buradan ‘Fenerbahçe - Galatasaray Maç Biletleri’ kategorisini açın.
  • Daha sonrasında tribün, blok ve koltuk seçimlerini gerçekleştirin.
  • Sisteme üyelik girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemeyi seçin.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödemelerin hemen ardından Yesbilet yetkilileri satıcı ile iletişime geçer. Satıcı tarafınızdan Passolig bilgilerini talep eder ve satın alım işleminden sonra 24 saat içerisinde biletler tarafınıza tanımlanır. Sizlerden gelen ödeme bu süreç zarfında Yesbilet havuzunda tutulmaktadır. Sıfır Risk Sistemi ile çalışan ilk ve tek bilet satış platformu Yesbilet, her yıl Fenerbahçe - Galatasaray Maç Biletleri için stoklarını geniş tutarak oyuncuları memnun ediyor.