Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas Basketbol Biletleri

Ülker Sports Arena, İstanbul

14 Aralık 2017 Perşembe, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Yesbilet, 14.12.2017 / 19:45’de oynanacak Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas maçı için binlerce bileti satışa sundu! Fenerbahçe taraftarı, geçtiğimiz yılın Euroleague şampiyonu olarak bu turnuvada daha önemli işler yapmak ve bu sezonu da şampiyon kapatabilmek adına taraftar desteğini oyuncularına iletiyor! Hemen Yesbilet’ten Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas basketbol biletleri satın alarak taraftar desteğini ön plana çıkartabilir ve takımınıza tam destek sunma şanslarına da direkt olarak erişebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas Basketbol Biletleri!

Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas basketbol bileti fiyatlarına göz attınız mı? Bütçenize hitap eden fiyatlandırmalardan anında bilet almak ve dünyaca ünlü basketbol yıldızlarını canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Binlerce taraftar 4 periyot boyunca takım desteği sağlayabilmek ve taraftar olarak oyuncuların arkasında durabilmek adına Ülker Sports Arena’ya akın ediyor! Tek tıkla Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas basketbol bilet fiyatına göz atın, satın aldığınız biletler ile maç saatinde tribünde olun!

Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas Basketbol Biletleri Bana Nasıl Ulaşır?

Yesbilet’ten Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas basketbol biletleri satın almayı düşünen kullanıcılar veya daha önce maç bileti almamış kişiler, biletlerin kendilerine nasıl ulaşacağı konusunda bilgi sahibi değiller. Bu işlemlerin tamamlanması ve net sonuçlara ulaşılabilmesi açısından öne çıkan kritikler;

  • Hemen Ülker Sports Arena oturma düzenine göre tribün seçimlerini yapın.
  • Daha sonrasında koltuk seçimlerini gerçekleştirin.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan sonra sizlerden gelen ücret Yesbilet havuzunda muhafaza edilir. Satıcı ile alıcı arasında kontak ortamı kurulur ve satıcı tarafından ‘e-bilet’ olarak maç bileti mail adresinize aktarılır. Maç günü veya maç gününden önce burada yer alan bileti yazdırabilir ve maça güvenli girişler yapabilirsiniz. Fenerbahçe Doğuş - Zalgiris Kaunas basketbol biletleri satın alarak takımınıza hep destek, tam destek sunma şanslarına anında sahip olun! Her bütçeye uygun biletleri anında satın alma fırsatı parmaklarınızın ucunda!  

Basketbol Biletleri

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko

Sinan Erdem Spor Salonu,İstanbul

17 Haziran Pazartesi 20:00

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes

Ülker Sports Arena, İstanbul

19 Haziran Çarşamba 20:00