Fenerbahçe Doğuş - Valencia BC Basketbol Biletleri

Ülker Sports Arena, İstanbul

02 Kasım 2017 Perşembe, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

02.11.2017 20.45’de oynanacak Fenerbahçe Doğuş-Valencia BC maçına hazır mısınız? Bu yılın Euroleague’de sürpriz takımı olan Valencia, geçtiğimiz yılın Euroleague şampiyonu olan Fenerbahçe’ye konuk oluyor! Dünyaca ünlü yıldızların birbirleri ile verdiği kritik mücadelelere ortak olmak ve aynı zamanda binlerce taraftar ile hep bir ağızdan Fenerbahçe marşları söylemeye hazır mısınız? Ülker Sports Arena, bu kritik maç için kapılarını sonuna kadar aralıyor! Hemen siz de Yesbilet’ten Fenerbahçe Doğuş - Valencia BC Basketbol Biletleri satın alabilir, takımınızın tam anlamıyla destekçisi olabilirsiniz.

Yesbilet’te Stoklarla Sınırlı Fenerbahçe Doğuş-Valencia BC Basketbol Biletleri Satışı Başladı!

Yesbilet, kullanıcılarına stoklarla sınırlı olan Fenerbahçe Doğuş - Valencia BC Basketbol Biletleri satışlarını başlattı! Hemen siz de bu müsabakada yerinizi almak ve önem gören bir maça canlı şahitlik etmek ister misiniz? Seçiminizi hemen yapın, bu müsabakada ki yerinizi garanti altında tutarak takımınızın destekçisi olmayı ihmal etmeyin;

  • Siz de hemen ‘Fenerbahçe Doğuş - Valencia BC Basketbol Biletleri’ kategorisinden müsait olan tribün ve koltuklara göz atın. Seçtiğiniz koltuğu işaretleyin.
  • Sistemden üye girişinizi tamamlayın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin.

Ödeme gerçekleştirdikten sonra sistem havuzuna düşen ödemeniz, Yesbilet tarafından güvence altında tutulur. Satıcı ve alıcı arasında kontak oluşumu sağlanır ve maç bileti en kısa sürede tarafınıza transfer edilir. Fenerbahçe Doğuş - Valencia BC Basketbol Biletlerini anında tedarik etme fırsatı parmaklarınızın ucunda!

Fenerbahçe Euroleague’de Bu Sene Tekrar Şampiyonluk İstiyor!

Hemen siz de Yesbilet’ten Fenerbahçe Doğuş - Valencia BC Basketbol Bileti fiyatlarına göz atın, takımınıza tam anlamıyla destekçi olma şanslarına sahip olun. Her geçen gün daha fazla kullanıcının ortak tercihi olan Yesbilet, her bütçeye duyarlı olan maç bileti satışlarına son hız devam etmektedir. Takımınıza sunacağınız destek ile beraber iç sahada 2 puan almak ve aynı zamanda Ülker Sports Arena’yı takımınızın marşları ile yıkmak ister misiniz? Seçiminizi hemen yapın, siz de Fenerbahçe Doğuş - Valencia BC Basketbol Biletleri satın alarak, takımınızın Euroleague’de iyi bir sıralama yakalamasına yardımcı olun. Artık maç bileti tedarik etmek oldukça kolay!