Euroleague Normal Sezon Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga ile kapanıyor! Bir üst tura çıkabilmeyi garanti altında tutmak adına savaş veren iki takım, iyi bir sıralama elde ederek kolay rakipler ile eşleşmeyi umut ediyor. Geçtiğimiz yılın Euroleague şampiyonu olan Fenerbahçe Doğuş, bu yıl da unvanını korumak amacıyla basketbol starlarını sahaya sürecek. Diğer yanda bu sezon büyük bir çıkış yakalayan İspanyol temsilcisi Unicaja Malaga var! İlk maç Fenerbahçe Doğuş, deplasmanda Unicaja Malaga’ya maçı vermişti. Şimdi ise ‘intikam maçı’ olarak adlandırılan bu maçı canlı bir şekilde izleme şansına sahipsiniz! Hemen Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga basketbol biletleri satın alın, bu atmosfere ortak olun.

05.04.2018 / 20:15’de Ülker Sports Arena Kapılarını Aralıyor!

Euroleague kapanış maçı olan Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga basketbol bileti fiyatlarını kıyasladınız mı? Bütçenize uygun fiyatlardan maç bileti satın almak ve on binlerce taraftar ile aynı heyecanı tadabilmek açısından hemen Yesbilet’e üye olabilirsiniz. Her sezon on binlerce taraftara maç bileti satın alma fırsatı tanıyan Yesbilet uygulaması, kapanış maçı öncesi taraftarlara Euroleague heyecanını canlı bir şekilde yaşama fırsatı veriyor. Tek tıkla Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga basketbol bilet fiyatı kıyaslamalarını yapın, stoklarla sınırlı olan maç biletini tedarik edin.

Yesbilet’ten 2 Dakikada Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga Basketbol Bileti Alabilirsiniz!

Yesbilet uygulaması kullanıcılarına ‘hız, güvenlik ve cazip fiyat’ garantisi sunmaktadır. Bu sebeple pek çok branştan spor severi tek bir çatı altında toplayan Yesbilet, Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga basketbol biletlerini kolay adımlar ile satın almanızı sağlamaktadır;

  • Hemen Ülker Sports Arena oturma düzenine göre kategori ve koltuk seçimlerinizi yapın.
  • Daha sonrasında sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına bağlanın.
  • Ödemelerinizi aktarın.
  • Ödeme aktarıldıktan sonra satıcı tarafından sizlerden talep edilmiş e-mail adresine, maç biletiniz e-bilet formatında transfer edilir.
  • Maç öncesi veya maç günü çıktısını alarak Ülker Sports Arena’ya girişinizi yapabilirsiniz.
  • Sizlerden gelen ‘teslimat’ onayı ile beraber ödemeleriniz satıcıya aktarılmaktadır. 

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir