Fenerbahçe Doğuş - Saski Baskonia Basketbol Biletleri

Ülker Sports Arena, İstanbul

05 Ocak 2018 Cuma, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

05.01.2018 / 19:45 tarihi itibariyle Ülker Sports Arena’da basketbolun yıldızları kozlarını paylaşıyor! Fenerbahçe Doğuş - Saski Baskonia basketbol biletini satın aldınız mı? Eğer hala tedarik etmediyseniz, stoklarla sınırlı olan bu biletleri anında Yesbilet’ten satın alabilirsiniz. Obradovic’in askerleri, bu zorlu müsabaka öncesinde taraftardan tam destek bekliyor! Geçtiğimiz yılın Euroleague şampiyonu Fenerbahçe, bu yıl da şampiyon olabilmek ve şampiyonluğa giden bu yolda karşısına çıkan tüm rakipleri teker teker devirebilmek adına tüm kozlarını sahaya sürüyor.

Fenerbahçe Doğuş - Saski Baskonia Müsabakasını Canlı İzleme Fırsatı!

Yesbilet, Fenerbahçe Doğuş - Saski Baskonia basketbol bileti fiyatlarını cazip tutarlarda tutmakta ve daha önce Euroleague heyecanı yaşamamış kullanıcılarına maçı canlı bir şekilde izleme fırsatı sunuyor! Tek tıkla maçlara dahil olabilmek ve biletinizi tedarik edebilmek adına Ülker Sports Arena oturma düzenine göz atın. Burada yer alan müsait koltukları işaretleyebilir ve satın aldığınız maç biletiniz ile beraber canlı bir şekilde izleme ortamı yaratabilirsiniz. Her bütçeye uygun maç biletleri tek tık kadar uzağınızda!

Yesbilet Fenerbahçe Taraftarına Kolaylık Tanıyor!

Nasıl mı? Binlerce Fenerbahçe taraftarı, uzun süredir pek çok branş için bilet satın alımlarını Yesbilet üzerinden sağlıyor. Hesaplı fiyatlardan maç bileti almak ve takımınızı bu kritik müsabakada desteklemek adına hemen Fenerbahçe Doğuş - Saski Baskonia basketbol biletlerine göz atın;

  • Kategoriler üzerinden Ülker Sports Arena tribün & koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Buradan sisteme üyelik girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin.
  • Ödemelerin hemen ardından maç biletleri ‘e-bilet’ olarak mail adresinize gönderilir.

Yesbilet, ilk etapta sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutmaktadır. Satıcı ve alıcı arasında görüşme ortamı yaratır ve satıcı tarafından e-mail adresinize bilet transferleri sağlanır. Tarafınızdan gelen onay ile beraber ödeme havuzdan çıkartılır ve satıcıya aktarılır. Bu sayede Sıfır Risk Sistemi ile çalışan bir altyapıdan destek almak, Fenerbahçe Doğuş - Saski Baskonia basketbol biletlerini cazip fiyatlardan tedarik etmek söz konusudur! Durmayın, stoklarla sınırlı olan biletler için hemen koltukları ayırtın! 

Basketbol Biletleri

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko

Sinan Erdem Spor Salonu,İstanbul

17 Haziran Pazartesi 20:00

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes

Ülker Sports Arena, İstanbul

19 Haziran Çarşamba 20:00