Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid Basketbol Biletleri

Ülker Sports Arena, İstanbul

28 Aralık 2017 Perşembe, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid basketbol biletleri tükenmeden Yesbilet’e üye olun! Erken final olarak adlandırılan ve her yıl Euroleague’nin merakla beklenen maçı olan Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid arasında oynanacak müsabaka için yerinizi ayırttınız mı? 28 Aralık 2017 tarihinde, 19.45 saatinde oynanacak maç için Ülker Sports Arena, Fenerbahçe taraftarlarına kapılarını sonuna kadar aralıyor. Dünyaca ünlü yıldızların birbiri ile kozlarını paylaşacağı bu kritik maçı canlı bir şekilde izleyebilir ve takımınızın her daim arkasında durabilirsiniz.

Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid Müsabakası İçin Yerinizi Ayırtın!

Siz de hemen Yesbilet’e üye olarak Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid basketbol biletleri satın alabilirsiniz. Ülker Sports Arena oturma düzenine göre birçok farklı kategori ve fiyatlandırma sunan Yesbilet, bu başarısını hep bir kademe yukarıda tutmayı hedeflemektedir. Artık siz de anında maç biletleri alabilir ve güvenilir şekilde Euroleague maçlarına yerinizi ayırtabilirsiniz;

  • Hemen ‘Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid’ kategorisinde yer alan stoklarla sınırlı biletlere göz atın.
  • Buradan Ülker Sports Arena oturma düzenine göre tribün & koltuk seçimlerini yapın.
  • Sisteme üye girişi yaparak devam edin.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemeyi 3D Secure ile aktarın.

Ödemeleriniz ilk etapta Yesbilet güvencesi altında tutulur. Daha sonrasında ise satıcı ile iletişim kurulur ve maç biletlerinin tarafınıza transfer edilmesi amaçlanır. Elektronik yöntemler ile e-bilet olarak mail adresinize gönderilen Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid basketbol biletlerini maç öncesinde yazdırabilir ve rahatlıkla maçı izleyebilirsiniz.

Binlerce Taraftar İntikam Ateşiyle Tutuşuyor!

Her yıl Euroleague turnuvasında Fenerbahçe, Real Madrid ve CSKA Moskova arasında oynanan maçlar ‘derbi’ niteliği taşımıştır. Bu sebeple 2 yıl öncesinde ki roundu Real Madrid’in kazanması, geçen yıl da Fenerbahçe’nin fişi çekmesi yeni bir rekabetin sinyallerini veriyor. Fenerbahçe Doğuş - Real Madrid basketbol bileti fiyatlarına göz atabilir, bütçenize uygun biletleri anında tedarik ederek bu kıyasıya rekabetin sahne alacağı maça canlı bir şekilde şahitlik edebilirsiniz! Her bütçeye uygun biletler bir tık uzağınızda!