panathinaikos maçını kaçırmayın

Fenerbahçe Doğuş - Panathinaikos Superfoods Basketbol Biletleri

Ülker Sports Arena, İstanbul

17 Ocak 2018 Çarşamba, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

İki güçlü Euroleague temsilcisi Fenerbahçe Doğuş - Panathinaikos Superfoods, kozlarını Ülker Sports Arena’da paylaşıyor! Fenerbahçe taraftarı, ‘mutlak galibiyet parolası’ ile parkeye çıkan taraftarını tüm maç boyunca desteklemek adına Yesbilet’ten maç biletleri tedarik ediyor. durmayın, siz de hesaplı fiyatlardan Fenerbahçe Doğuş - Panathinaikos Superfoods basketbol biletleri satın alın, dünyaca ünlü yıldızları canlı bir şekilde izleme şansına sahip olun. 17 Ocak 2018 / 19:45’de oynanacak bu kritik müsabaka için 10 bin civarı Fenerbahçe taraftarı stadyumda olacak!

Fenerbahçe Taraftarı Ülker Sports Arena’ya Akın Ediyor!

Fenerbahçe Doğuş - Panathinaikos Superfoods basketbol bileti fiyatlarını kıyaslamak ve satın alımları tamamlamak adına Yesbilet üzerinden kategorilere göz atın. Tüm bütçelere hitap eden maç biletlerini sunan ve bu sayede taraftarının yüzünü güldüren Yesbilet, bu hizmetlerini çok daha ileri pozisyonlara taşımayı hedeflemektedir. Hemen siz de maç biletini tedarik ederek, Ülker Sports Arena’da oynanacak bu şölene anında dahil olabilirsiniz! Fenerbahçe Doğuş - Panathinaikos Superfoods basketbol bilet fiyatı bütçenizi sarsmayacak şekilde Yesbilet’te!

Binlerce Fenerbahçe Taraftarı Maç Biletini Yesbilet’ten Alıyor!

Binlerce Fenerbahçe taraftarının her hafta Euroleague maçlarına bilet almak adına tercih ettiği platform Yesbilet, bu çalışmalarını son hız sürdürüyor ve her bütçeye duyarlı paketleri anında sıralıyor! Siz de hemen Fenerbahçe Doğuş - Panathinaikos Superfoods basketbol biletleri satın alabilmek açısından Yesbilet’e üye olun!

  • Yesbilet üzerinden maç kategorisine giriş yaptıktan sonra Ülker Sports Arena kategorilerinden birisini seçin.
  • Buradan koltuk seçimlerini gerçekleştirin ve üye sayfasına girin.
  • Üye girişi tamamlandıktan sonra kredi kartı ile ödeme yapın.
  • E-bilet en kısa sürede e-mail adresinize aktarılır.

Satıcı, Yesbilet editörleri tarafından gelen bildirim ile maç biletinizi tarafınıza aktarır. Daha sonrasında sizlerden gelen ödeme Yesbilet havuzundan çıkar ve satıcıya transfer edilir. Bu sayede en ufak bir risk dahi olmadan Fenerbahçe Doğuş - Panathinaikos Superfoods basketbol biletleri satın almak söz konusudur! Siz de hemen biletlerinizi tedarik etmek ve bu önemli maçta ki yerinizi alabilmek adına seçiminizi yapın.