Geçtiğimiz yılın Euroleague şampiyonu olan Fenerbahçe Doğuş, bu sezon kendi sahasında güçlü Yunan temsilcisi Olympiakos’u ağırlıyor. Euroleague heyecanı bu sene de son hız devam ederken, Fenerbahçe Doğuş bu sezon da şampiyon olabilmek adına tüm kozlarını sahaya sürüyor! Önemli silahları ile maça hükmetmek ve iç saha avantajını lehine çevirmek adına çalışmalarına son hız devam eden Obradovic’in askerleri, taraftarından tam destek bekliyor! 15.11.2017 – 19.45 saatinde oynanacak bu maçta yerinizi ayırtmak ister misiniz? Hemen Yesbilet’e girişinizi yapın, siz de Fenerbahçe Doğuş-Olympiakos Basketbol Biletleri satın alma fırsatına bütünü ile sahip olun.

Yesbilet Üzerinden Fenerbahçe Doğuş – Olympiakos Basketbol Biletleri Nasıl Alınıyor?

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe Doğuş-Olympiakos Basketbol Biletleri satın almak oldukça kolay! Tüm bütçelere uygun fiyat analizleri sunan ve bu sayede binlerce kişilik Ülker Sports Arena’da ki yerinizi garanti altında tutabilmek adına çalışmalarına devam eden Yesbilet, sizlere en kısa süreç içerisinde maç biletlerinizi tedarik etme şansları sunmaktadır. Siz de;

  • Hemen Yesbilet’ten Ülker Sports Arena oturma düzenine göre tribün / koltuk seçimleri yapın.
  • Buradan seçtiğiniz koltuk ile ilerleyin ve sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme sistemini seçin ve ödemenizi aktarın.

İşlem bu kadar basit! Yesbilet, sizlerden gelen ödemeyi kendi havuzunda tutar ve maç bileti tarafınıza ulaştırılmadan transferi sağlamaz. Bu sayede Sıfır Risk Sistemi ile çalışan bir uygulamanın güvencesi altında olabilir, başta Fenerbahçe Doğuş-Olympiakos Basketbol Biletleri olmak üzere diğer tüm branş ve müsabakalara istinaden maç biletlerinizi güvenle tedarik edebilirsiniz.

Fenerbahçe Doğuş – Olympiakos Basketbol Bileti Fiyatları Düştü!

Yesbilet, Fenerbahçe taraftarına bu zorlu müsabakada tam destek sunabilmek adına tüm kolaylıkları sağlıyor! Hemen siz de Fenerbahçe Doğuş – Olympiakos Basketbol Bileti fiyatlarına göz atmak ve satın alımları sağlamak adına seçiminizi yapın. Her bütçeye duyarlı maç biletleri ile adından söz ettiren Yesbilet, geçtiğimiz yılın şampiyon takımına tüm kolaylıkları sağlamaktadır. Bu sayede basit adımlar ile maç bileti satın almak ve takımınıza tam anlamıyla destekçi olma konusunda en ufak bir pürüz yaşamayacaksınız!  

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir