Fenerbahçe Doğuş - Maccabi FOX Basketbol Biletleri

Ülker Sports Arena, İstanbul

20 Mart 2018 Salı, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

20 Mart 2018 / 19.45 tarihinde oynanacak Fenerbahçe Doğuş - Maccabi FOX basketbol maçı için hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlardan maç bileti satın almak ve önemli gelişmelerden faydalanmak ister misiniz? Basketbolun yıldızları kıyasıya bir rekabet alanı yaratacak ve bu müsabakadan 2 puanı kurtarıp, adını Euroleague Çeyrek Final turuna yazdırmayı hedefleyecek. Binlerce Fenerbahçe Doğuş taraftarının Ülker Sports Arena’ya akın edeceği bu önemli müsabaka için yerinizi ayırtın. Fenerbahçe Doğuş - Maccabi FOX basketbol biletleri hızla tükeniyor!

Ezeli Rekabet Ülker Sports Arena’da Devam Ediyor

Bir yanda Fenerbahçe Doğuş, diğer yanda İsrail temsilcisi Maccabi Fox Tel Aviv… Bu önemli müsabakayı canlı bir şekilde izlemek ve parkenin yıldızlarını takip etmek adına Yesbilet’ten Fenerbahçe Doğuş - Maccabi FOX basketbol bileti fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Daha sonrasında bütçenize uygun olan herhangi bir maç biletini anında satın alabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla taraftarın akın ettiği ve aynı zamanda takip altında tuttuğu bu önemli müsabakada biletler hızla tükeniyor. Hala satın alımları tamamlamadıysanız ve Fenerbahçe Doğuş - Maccabi FOX basketbol bilet fiyatı karşılaştırmalarını yapmadıysanız elinizi çabuk tutun.

Yesbilet Fenerbahçe Doğuş Taraftarına Hesaplı Fiyatlardan Maç Bileti Sunuyor!

Yesbilet, Fenerbahçe Doğuş taraftarının her sezon arkasında! Her yıl on binlerce Fenerbahçe Doğuş taraftarının Euroleague heyecanını tatmasına yardımcı olan Yesbilet, Fenerbahçe Doğuş - Maccabi FOX basketbol biletlerini hesaplı fiyatlardan satın almanızı kolaylaştırmaktadır. Siz de satın alımları tamamlamak için;

  • Hemen kategori seçimlerini gerçekleştirin.
  • Buradan blok ve koltuk numaraları seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üyelikle giriş yapın veya sıfır bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına gidin.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödemelerin hemen ardından Yesbilet uygulamasından satın aldığınız biletiniz için satıcı ile kontak kuruyoruz. Satıcı tarafınızdan temin edilmiş mail adresinize e-biletleri tanımlar ve maç bileti tarafınıza ulaştıktan sonra ödenen ücret satıcıya aktarılır. Bu sayede herhangi bir risk oluşmadan binlerce sporsever, fanatiği olduğu takımların maçlarını canlı bir şekilde izleme şanslarına sahip olmaktadır.