19.12.2017 / 19:45 tarihinde oynanacak Fenerbahçe Doğuş – Kızıl Yıldız maçı için binlerce taraftar yerini garantiledi. Stoklarla sınırlı olan Fenerbahçe Doğuş – Kızıl Yıldız basketbol biletlerini satın almak ve maçları canlı bir şekilde izlemek istiyorsanız hemen seçiminizi yapın. Her bütçeye uygun olan maç biletlerini anında sunan ve bu sayede üstün bir hizmeti elde etme fırsatı tanıyan Yesbilet, geçtiğimiz yıl Euroleague şampiyonu olan Fenerbahçe takımı ve taraftarı için totalde 10,000’i aşkın bilet satışı gerçekleştirdi.

Bu Yılın da Euroleague Şampiyonu Olmak Fenerbahçe Taraftarının Elinde!

Fenerbahçe taraftarı, bu sezon da Euroleague şampiyonu olabilme hayalleri kuruyor. Obradovic’in askerleri, tüm kozlarını sahaya sürmek ve aynı zamanda kendisine oranla güçsüz rakibini iç sahada alt edebilmek adına hünerlerini sergileyecek. Siz de hemen Fenerbahçe Doğuş – Kızıl Yıldız basketbol bileti fiyatlarına göz atabilir, bütçenize uygun olan maç biletlerini anında tedarik edebilirsiniz. Her hafta binlerce basketbol severe Euroleague gibi önemli bir ligi canlı izleme fırsatı sunan Yesbilet, bu hizmetlerine son hız devam ederek kullanıcılarını memnun etmekten geri kalmıyor. Fenerbahçe Doğuş – Kızıl Yıldız basketbol bilet fiyatı kıyaslamalarını anında gerçekleştirin.

Fenerbahçe Doğuş – Kızıl Yıldız Maç Biletlerini E-Bilet Olarak Anında Teslim Alın!

Yesbilet, Fenerbahçe taraftarına kolaylık sağlamak adına ödemelerden hemen sonra biletlerini e-bilet olarak teslim alma fırsatları sunuyor. Nasıl mı? Tek yapmanız gereken şey Fenerbahçe Doğuş – Kızıl Yıldız basketbol biletleri için Ülker Sports Arena oturma düzenine göz atmak ve seçimleri tamamlamaktır;

  • Daha sonrasında ise tribün ve koltuk seçimlerine geçmelisiniz.
  • Sisteme üye girişi gerçekleştirmelisiniz.
  • Kredi kartı ile ödeme yapmalısınız.

Ödemeniz onaylandığı an itibariyle Yesbilet yetkilileri satıcı ile iletişim kurar ve tarafınızdan talep edilen e-mail adresine, maç biletlerinizin elektronik yöntemler ile transfer edilmesini sağlar. Tarafınızdan gelen ‘teslimat onayı’ itibariyle sizlerden gelen ödemeler satıcıya aktarılır ve kusursuz çalışan bir sistemin güvencesi altında yer alabilirsiniz. Hesaplı fiyatlardan Fenerbahçe Doğuş – Kızıl Yıldız basketbol biletleri mi arıyorsunuz? En doğru yerdesiniz! 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir