Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova Basketbol Biletleri

Ülker Sports Arena, İstanbul

24 Kasım 2017 Cuma, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

24.11.2017 19:45 saatinde Ülker Sports Arena’da oynanacak Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova Euroleague mücadelesine hazır mısınız? Yesbilet, Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova basketbol biletleri satın almak isteyen kullanıcılarına hesaplı fiyatlardan sunumlar yapmaya devam ediyor. Binlerce basketbol sever, geçtiğimiz yılın Euroleague şampiyonu olan Fenerbahçe’yi desteklemek ve bu yıl da şampiyonluk iddiasını sürdürebilmek adına omuz omuza veriyor, stadyumu dolduruyor! 4 periyot boyunca takımınızın arkasında olmak ve bu kritik müsabakada maç analizi yapmak ister misiniz?

Yesbilet Üzerinden Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova Basketbol Bileti Satın Almak

Yesbilet, Fenerbahçe taraftarına hesaplı fiyatlardan maç bileti satın alma opsiyonları tanımakta ve çıtasını hep bir basamak yukarıda tutmaktadır. Sıkışık fikstür takviminde 1 puan kayba bile tahammülü olmayan Türk temsilcilerini bu zorlu maçta desteklemek açısından hemen siz de Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova basketbol biletlerini satın alın;

  • Ülker Sports Arena oturma düzenine göre koltuk ve tribün seçimleri yapın.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödeme tamamlandıktan sonra maç bileti e-bilet veya kargo imkanıyla adreslerinize ulaştırılmaktadır. Sizlerden gelen ödemeler ilk olarak havuzda tutulur ve daha sonrasında bilet tarafınıza ulaşınca satıcıya aktarılır. Bu sayede Sıfır Risk Sistemi ile maç izlemek çok daha kolay bir hal alıyor!

10,000 Civarı Fenerbahçe Taraftarı Nefeslerini Tuttu ve Maçı Bekliyor!

Yaklaşık 10 bin civarı Fenerbahçe taraftarının akın edeceği Ataşehir Ülker Sports Arena’da siz de yerinizi ayırtabilirsiniz. Hemen Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova basketbol bileti fiyatlarına göz atın, satın alacağınız bilet ile beraber takımınızı durmak bilmeden destekleme avantajına sahip olun. Pek çok kullanıcı geçtiğimiz yılın şampiyonu olan Fenerbahçe’yi Euroleague grup etabında desteklemek ve bir üst turu garantilemek açısından stadyuma akın ediyor! binlerce Fenerbahçe taraftarı ile omuz omuza olmak ve takımınızı her an desteklemek adına siz de Fenerbahçe Doğuş - Khimki Moskova basketbol bilet fiyatına göz atabilirsiniz. Her bütçeye uygun biletleri tek tıkla Yesbilet’ten satın alın!