Tartışmasız Euroleague’nin iki güçlü temsilcisi Fenerbahçe Doğuş ve CSKA Moskova kozlarını Ülker Sports Arena’da paylaşıyor. Parkenin yıldızları, Euroleague normal sezonun bitişine doğru yaklaşırken iyi bir sıralama elde etmek adına tüm kozlarını sahaya sürecek. Obradovic yönetiminde ki Fenerbahçe Doğuş, Dimitrios Itoudis ile iyi bir ivme yakalayan CSKA Moskova takımına karşı! Siz de hemen Yesbilet güvencesi ile Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova Basketbol Biletleri satın alabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlandırmalardan maç bileti satın alabilmeniz için buradayız!

Erken Final Heyecanına Ülker Sports Arena’da Ulaşın!

Erken final olarak isimlendirilen Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova maçı için hala bilet ayırmadıysanız aceleci davranmalısınız. 16 Mart 19.45 tarihinde oynanacak Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova Basketbol Bileti fiyatlarına hemen göz atabilirsiniz. Daha sonrasında bütçenize uygun kategori ve koltuk seçimleri ile on binlerce Fenerbahçe Doğuş taraftarı gibi bu maçı canlı bir şekilde izleme şanslarına ulaşabileceksiniz. Basketbolun yıldızlarını karşı karşıya getiren bu önemli müsabakada Fenerbahçe Doğuş takımı, taraftarından tüm maç boyunca destek bekliyor! Fenerbahçe marşları ile yıkılacak olan Ülker Sports Arena atmosferinde ki yerinizi garanti etmek adına Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova Basketbol Bilet fiyatına göz atabilirsiniz.

Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova Basketbol Biletlerini Yesbilet’ten Anında Satın Alın!

Yesbilet güvencesi altında Fenerbahçe Doğuş – CSKA Moskova Basketbol Biletleri satın almak oldukça kolay! Fenerbahçe taraftarına her branşta bilet satış hizmetleri sunan altyapımız, her hafta on binlerce taraftarın yüzünü güldürmeyi başarıyor. Siz de hemen maç biletleri almak için;

  • Ülker Sports Arena’da oturma düzenlerine göz atın ve kategori seçimi yapın.
  • Blok ve koltuk numaralarına göz atarak, herhangi bir koltuğu işaretleyin.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödemelerini ilk olarak Yesbilet havuzunda güvende tutulur. Daha sonrasında satıcı, sizinle iletişime geçer ve talep ettiği e-mail adresine maç biletinizi e-bilet olarak aktarır. Maç bileti tarafınıza ulaştıktan sonra Yesbilet yetkilileri tarafınızdan onay alır ve ücretinizi satıcıya aktarır. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir