Fenerbahçe Doğuş - Brose Baskets Bamberg Basketbol Biletleri

Ülker Sports Arena, İstanbul

09 Şubat 2018 Cuma, 19:45

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Fenerbahçe Doğuş - Brose Baskets Bamberg basketbol biletlerini temin ettiniz mi? Geçtiğimiz yılın Euroleague şampiyonu Fenerbahçe, bu yıl da şampiyonluğu kazanabilmek ve kupayı müzesine götürmek adına tüm kozlarını sahaya sürüyor. Obradovic yönetiminde olan Fenerbahçe Doğuş, kritik müsabaka olan Bamberg’i kendi sahasında ağırlıyor. Ülker Sports Arena’da oynanacak bu maç için hala yerinizi ayırtmadıysanız Yesbilet’e girişinizi yapabilir, Dünyaca ünlü basketbol yıldızlarını parkede izleme şanslarına ulaşabilirsiniz.

Yesbilet Fenerbahçe Taraftarına Hesaplı Fiyatlardan Maç Bileti Temin Ediyor!

Yesbilet uygulaması, Fenerbahçe taraftarına tüm lig ve Euroleague maçları için hesaplı fiyatlardan bilet temin etmektedir. Her hafta binlerce Fenerbahçe Doğuş taraftarını tek bir çatı altında toplayan Yesbilet’ten anında bilet satın alabilirsiniz. Fenerbahçe Doğuş - Brose Baskets Bamberg basketbol biletleri satın almak için;

  • Ülker Sports Arena oturma düzenine göre kategori seçimi yapın.
  • Seçtiğiniz kategoride uygun olan koltukları işaretleyin.
  • Sisteme üyeliğinizle giriş yapın ya da sıfır bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirin.

Bu işlemden sonra alıcı ve satıcı arasında kontak oluşturulur. Sizlerden gelen ödeme Yesbilet havuzunda tutulur ve maç bileti, e-bilet olarak mail adresinize satıcı tarafından transfer edilir. Maç bileti tarafınıza ulaştıktan sonra Sıfır Risk Sistemi ile çalışan Yesbilet, sizlerden onay alınca var olan ödemeleri satıcıya aktarır.

Ülker Sports Arena Fenerbahçe Marşları ile Yıkılıyor!

9 Şubat 19.45 tarihinde Ataşehir Ülker Sports Arena’da oynanacak maç için hemen yerinizi ayırtın. Her bütçeye uygun Fenerbahçe Doğuş - Brose Baskets Bamberg basketbol bileti fiyatlarını sunan Yesbilet, bu alanda önemli gelişmeler sunuyor. Taraftarından tam destek bekleyen Fenerbahçe oyuncuları, on binlerce taraftarın hınca hınç salona akın etmesiyle bu yıl da kupayı müzesine götürebilmek için tüm kozlarını sahaya sürecek. Siz de hemen Fenerbahçe Doğuş - Brose Baskets Bamberg basketbol bilet fiyatına göz atabilir, herhangi bir kategori üzerinden dilediğiniz koltukları ayırabilirsiniz. Takımınıza hep destek, tam destek vermeniz için Yesbilet uygulaması her daim ihtişamlı çalışmalarını kitlelere aktarıyor.

Basketbol Biletleri

Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko

Sinan Erdem Spor Salonu,İstanbul

17 Haziran Pazartesi 20:00

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes

Ülker Sports Arena, İstanbul

19 Haziran Çarşamba 20:00