22 Şubat 19.45’de basketbol dünyasının iki önemli kulübü karşı karşıya geliyor. Yesbilet uygulaması üzerinden Fenerbahçe Doğuş – AX Armani Exchange Olimpia Milano basketbol biletleri satın almak ve yıldız basketbolcuları parkede canlı bir şekilde izlemek ister misiniz? Bir yanda Bobby Dixon, Brad Wanamaker, James Nunnally, Jan Vesely, Jason Thompson gibi yıldızların yer aldığı Fenerbahçe Doğuş; diğer yanda Andrea Cinciarini, Abass Awudu, Dairis Bertans, Davide Pascolo, Jordan Theodore’li Olimpia Milano!

Fenerbahçe Doğuş – AX Armani Exchange Olimpia Milano Basketbol Biletleri Hızla Tükeniyor!

Binlerce Fenerbahçe Doğuş taraftarı geçtiğimiz yıl elde edilen başarıyı bu yılda tekrarlamak ve uzun süre boyunca sokaklarda bu başarıyı kutlamak adına takımını yalnız bırakmıyor! Her bütçeye uygun Fenerbahçe Doğuş – AX Armani Exchange Olimpia Milano Basketbol Bileti fiyatlarına göz atarak satın alımları gerçekleştirebilirsiniz. Ülker Sports Arena’da oynanacak bu kritik maç için yerinizi ayırtmak ve takımlar arası gerçekleşecek mücadeleyi canlı bir şekilde izlemek için anında biletlerinizi temin edin. On binlerce Fenerbahçe taraftarının omuz omuza takım marşlarını söyleyeceği bu kritik maçta stoklar hızla tükeniyor! Fenerbahçe Doğuş – AX Armani Exchange Olimpia Milano Basketbol Bilet fiyatına göz atarak, maç için yerinizi garanti altında tutabilirsiniz.

Yesbilet’ten Cazip Fiyatlara Fenerbahçe Doğuş – AX Armani Exchange Olimpia Milano Basketbol Biletleri Satın Alın!

Yesbilet uygulamasından Fenerbahçe Doğuş – AX Armani Exchange Olimpia Milano Basketbol Biletleri satın almak ister misiniz? Bunun için basit birkaç adımı izleyebilir, birkaç dakikada maç biletinizi temin edebilirsiniz;

  • Ülker Sports Arena oturma düzenine göre kategori seçimlerini yapın.
  • Buradan koltuk seçimlerini yapın ve sisteme üye girişi yapın.
  • Herhangi bir kredi kartı ile tek çekim / taksitli ödemeler gerçekleştirin.

Ödemelerin hemen sonrasında satıcıya bildirim gider ve maç bileti e-mail adresinize, e-bilet olarak transfer edilir. Son adım olarak sizlerden gelen ödeme Yesbilet havuzundan çıkar ve onayınıza istinaden satıcıya aktarılır. Sıfır Risk Sistemi ile çalışan Yesbilet, tüm taraftarlara güvenle maç bileti satın alma şansları tanıyor. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir