2 Mart 2019 tarihinde saat 19.00’da Fenerbahçe, kendi sahasında Çaykur Rizespor’u ağırlıyor! Şampiyonluk yarışının iyice kızıştığı bu dönemde takımınızı yalnız bırakmamak ve kritik maçta destekçisi olmak ister misiniz? Hemen siz de Fenerbahçe – Çaykur Rizespor Maç Biletlerini Yesbilet üzerinden satın alabilir, bu önemli maç öncesi Ülker Stadyumunda ki yerinizi hazır edebilirsiniz. 50509 kişi kapasiteli Fenerbahçe Ülker Stadyumunda siz de 90 dakika boyunca takımınızı canlı bir şekilde destekleyebilir, bu kritik maçta destekçisi olabilirsiniz! 

Fenerbahçe – Çaykur Rizespor Maç Bileti fiyatları!

Fenerbahçe – Çaykur Rizespor Maç Bileti fiyatları araştırması yapmak ve bu kritik maçta yerinizi almak istiyorsanız hemen etkinlik sayfasına gidebilir, buradan tribün seçimlerinizi yapabilirsiniz. Migros, Okul Açık, Maraton ve Fenerium tribünlerinin yer aldığı Ülker Stadyumunda, seçeceğiniz tribün seçeneğine göre ufak çaplı fiyat oynamaları söz konusudur. Bütçenize uygun olan tribünler üzerinden koltuk ve tribün seçiminizi yaparak, siz de Fenerbahçe – Çaykur Rizespor Maç Bileti fiyatlarını görebilir ve maçta ki yerinizi alabilirsiniz. Artık maç bileti satın almak oldukça kolay!

Fenerbahçe – Çaykur Rizespor Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden Fenerbahçe taraftarına ayrıcalıklı hizmetimiz sürüyor! Bu yönde Fenerbahçe – Çaykur Rizespor Maç Biletlerini temin ederek, bu büyük organizasyonda yerinizi almak istiyorsanız şu adımları takip etmeyi ihmal etmeyin;

  • “Fenerbahçe – Çaykur Rizespor Maç Biletleri” etkinlik sayfasına gidin.
  • Tribün (Migros, Okul Açık, Maraton, Fenerium) seçiminizi ve koltuk seçiminizi yapın.
  • Ödeme ekranından önce açılan üyelik işlemlerini tamamlayın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.
  • Ödeme tamamlandıktan sonra satıcı Passolig kartınıza maç biletinizi transfer eder.

Yesbilet, sizlerin ödemesini güvenle kendi bünyesinde tutuyor, satıcı biletinizi transfer ettikten sonra karşı ödemeyi sağlıyor. Bu sayede hem alıcı, hem de satıcı mağdur olmadan; sıfır risk faktörü ile maçta ki yerini garanti altında tutabiliyorlar. Siz de başta Fenerbahçe – Çaykur Rizespor Maç Biletleri olmak üzere, diğer tüm organizasyonlara ilişkin maç biletinizi Yesbilet üzerinden satın alabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir