Fenerbahçe - Bursaspor Maç Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul

06 Mayıs 2018 Pazar, 16:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Fenerbahçe - Cagliari

Ülker Stadyumu

01 Ağustos Çarşamba 21:00

06.05.2018 tarihi itibariyle Fenerbahçe, ligin 31. Haftasında Bursaspor’u konuk ediyor! siz de hemen Yesbilet üzerinden Fenerbahçe – Bursaspor Maç Biletleri satın alabilir, bu zorlu müsabaka için Ülker Stadyumunda ki yerinizi ayırtabilirsiniz. Binlerce futbol tutkunun dahil olacağı bu zorlu maç, Fenerbahçe’nin şampiyonluğa giden bu yolda önemli bir engeli olarak görülüyor! Fenerbahçe takımı, taraftarından bu maç öncesi tam destek bekliyor ve tribünleri tıka basa doldurmasını ümit ediyor! Bir yanda Valbuena, Isla, Ozan Tufan, Mehmet Topal, Souza, Alper Potuk gibi yıldızlar yer alırken; diğer yanda ise Kubilay Kanatsızkuş, Batalla gibi önemli Bursaspor gol silahları mücadele verecek!

Ligin Sonuna Yaklaşırken Takımınızın Destekçisi Olabilirsiniz!

Fenerbahçe – Bursaspor Maç Bileti fiyatlarını Yesbilet üzerinden kıyaslayabilir ve en hesaplı fiyatlardan maç bileti satın almanın keyfini sürebilirsiniz. Her bütçeye uygun bilet seçenekleri sunan ve bu hizmetleri ile çıtasını hep bir basamak yukarıda tutan Yesbilet, bu hizmetlerinde boyut atlamak ve %100’E kadar kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışabilmek açısından üstün bir hizmet faktörü yaratmaktadır. Böylelikle Fenerbahçe – Bursaspor Maç Bilet fiyatı kıyaslamalarını en basit şekilde gerçekleştirebilir ve 52 bin civarı Fenerbahçe taraftarından birisi de siz olabilirsiniz.

Yesbilet’ten Hesaplı Fiyatlara Fenerbahçe – Bursaspor Maç Biletleri Satın Alabilirsiniz!

Yesbilet uygulaması sayesinde Fenerbahçe taraftarları futbol ve basketbol müsabakalarına en hesaplı fiyatlardan maç bileti satın almaktadır. Uzun yıllardan bu yana sunduğu hizmet ile göz kamaştıran ve Sıfır Risk Sistemi ile çalışan Yesbilet, Fenerbahçe – Bursaspor Maç Biletleri satın alma konusunda birkaç adım ile işlemleri sonuca bağlamanızı sağlıyor. Bunun için;

  • Hemen Migros, Telekom, Maraton, Fenerium tribünlerinden birisini seçin.
  • Müsait olan koltuklara göz atın ve bütçenize / izleme alanınıza uygun bir koltuğu işaretleyin.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirin.

Sizlerden gelen ödemeler tarafımızca güven altında tutulur ve satıcıya bildirim gider. Satıcı, sizlerle iletişim kurarak Passolig bilgilerinizi talep eder ve en kısa sürede Fenerbahçe – Bursaspor Maç Biletlerini tarafınıza aktarır. Daha sonrasında ise gelen ücret, anında satıcıya aktarılır. 

Fenerbahçe Maç Biletleri

Fenerbahçe - Cagliari

Ülker Stadyumu,İstanbul

01 Ağustos Çarşamba 21:00

Futbol Maç Biletleri

Ketencek test

Yeni Eskişehir Stadyumu,Eskişehir

10 Aralık Pazartesi 07:08