Son yıllarda beklentileri bir türlü karşılayamayan Fenerbahçe, bu yıl köklü değişimlere giderek taraftarını heyecanlandırdı. Buna rağmen ligde bir türlü istediği performansı yakalayamayan ve Şampiyon Ligi grup elemelerinde de elenerek Avrupa Ligi’ne katılan Fenerbahçe, 23 Eylül’de Beşiktaş ile oynayacağı derbiyi kazanarak moral bulmak istiyor. Beşiktaş ise Avrupa Ligi’ne katılarak taraftarını sevindirse de ligdeki performansı ile taraftarının yüzünü güldüremeyen takımlar arasında! Her iki takımında şimdiye kadar oynadığı mücadelelere bakıldığında Fenerbahçe’nin bariz bir üstünlüğü bulunuyor.

Fenerbahçe, derbi müsabakalarında Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda rakiplerine karşı oldukça başarılı performans gösteriyor. Kendi taraftarı ve saha avantajını oldukça başarılı bir şekilde rakibine yansıtan Fenerbahçe, bu sefer Beşiktaş karşısında bunu kullanmak isteyecek. Her iki takımında kadrosuna yaptığı takviyeler ile yaşattığı heyecan, mücadeleye de aynı şekilde yansıyabilecek mi? Mücadelenin heyecanını tribünde yaşayıp takımını desteklemek isteyenler için bilet satışa çıktı.

Fenerbahçe – Beşiktaşmaç bileti fiyatları!

Fenerbahçe – Beşiktaşmücadelesinin bilet fiyatları, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. FenerbahçeKulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda takımlarına destek olmak isteyen taraftarlar, Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe – Beşiktaşmaç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden biletler uygun fiyatlarla güvenli bir şekilde satılmaktadır.Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Fenerbahçe – Beşiktaş mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Fenerbahçe – Beşiktaş maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir