Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Ayak mücadelesi Ülker Stadyumunda oynanıyor! Siz de hemen Yesbilet güvencesiyle Fenerbahçe – Beşiktaş maç biletleri satın alabilirsiniz. Finale yükselecek takımı belirleyen bu kritik müsabakada binlerce taraftar stadyumlara akın ediyor. 17.04.2018 tarihinde oynanacak bu kritik müsabakada her iki takım da tüm kozlarını sahada kullanacak. Aykut Kocaman yönetiminde olan ve kadrosunu bu yıl Dirar, Valbuena, Isla, Mehmet Ekici, Guiliano gibi önemli oyuncularla güçlendiren Sarı Lacivertli kulüp; Şenol Güneş önderliğinde Quaresma, Lens, Babel, Negredo, Vagner Love’li Beşiktaş’a karşı!

Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Biletlerini Yesbilet’ten Almak

Yesbilet’ten Fenerbahçe – Beşiktaş maç biletleri satın almak ve takımınıza her an destek olabilmek açısından kategori sayfasına girebilirsiniz. Sınırlı stoklarda yer alan biletleri anında satın alabilmek için;

  • Etkinlik sayfasına giriş yaptıktan sonra tribün seçimi yapın.
  • Daha sonrasında koltuk ve blok seçimleri yaparak işleminize devam edin.
  • Yesbilet’ten bilet satın almak için üye girişi yapmalısınız.
  • 3D Secure sistemiyle kredi kartı ödemelerini yapın.

Ödemelerden hemen sonra tutarlar Yesbilet havuzuna transfer edilir. Alıcı ve satıcı arasında kontak ortamı yaratılır ve tarafınızdan satıcının talep ettiği Passolig bilgilerine maç bileti transfer edilir. Bu sayede etkinlik günü en ufak bir risk yaşamadan derbi maçını canlı bir şekilde izleme imkanına sahip olabilirsiniz. 52000 civarı biletli seyircinin yer alacağı bu müsabaka finale giden ilk takımı belirliyor.

Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Bileti Fiyatları Yesbilet’te Açıklandı!

Fenerbahçe – Beşiktaş maç bileti fiyatlarının açıklanmasıyla beraber binlerce taraftar Yesbilet’e akın etti. En hesaplı fiyatlardan biletleri satın almak ve her an taraftarınıza destek olabilmek için seçiminizi yapmaktan geri kalmayın. Kategori, tribün, blok ve koltuk seçimlerini tamamladıktan sonra kredi kartı ile ödemeleri aktarabilirsiniz. Bu sayede en ufak bir risk olmadan maç biletlerinizi kullanabilecek ve maç günü takımınızı 90 dakika boyunca destekleme imkanına sahip olabileceksiniz. Fenerbahçe – Beşiktaş maç bilet fiyatında yaşanan caziplik sayesinde binlerce taraftar bu atmosferin içerisinde yer alabilmektedir. Hemen seçiminizi yapın, maç günü takımınıza taraftarlık vazifelerini ispatlayın.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir