Ülkemizi Euroleage’de çok başarılı bir şekilde temsil ederek tüm Dünya’ya tanıtan Fenerbahçe Beko, İsrail temsilcisi Maccabi Tel Aviv takımını 05.04.2019 tarihinde saat 20:45’de konuk edecek. Aldığı sonuçlarla taraftarını ve ülkemizi sevince boğan Fenerbahçe, bu sezonda da aynı başarıyı gösterip bunu tekrar bir Euroleage şampiyonluğu ile süslemek istiyor. Ülker Sports Arena’da oynanacak olan mücadeleye taraftar desteğiyle çıkacak olan temsilcimiz, bunun avantajını sonuna kadar kullanmak istiyor. Karşılaşmadan puanla ayrılıp üst sıralardakini yerini de perçinlemek niyetinde!

İsrail temsilcisi tarafında ise durum pek parlak görünmüyor. Alınan sonuçlar sonrasında orta sıralarda kalan Maccabi Tel Aviv, bu durumdan kurtulmak istiyor. Fenerbahçe gibi zorlu rakibi karşısında bir galibiyetin ne kadar zor olduğunu bilen Maccabi Tel Aviv, tüm şartlara rağmen yine de galibiyet için savaşacak. Her iki takımın da kazanma hırsıyla çıkacağı karşılaşmanın biletleri ise satışa çıktı!

Fenerbahçe – Maccabi Tel Aviv basketbol bileti fiyatları!

Fenerbahçe – Maccabi Tel Aviv mücadelesinin bilet fiyatları, karşılaşmanın oynanacağı Ülker Sports Arena’da seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Takımlarını tribünden desteklemek isteyen taraftarlar, Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe – Maccabi Tel Aviv basketbol nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Fenerbahçe – Maccabi Tel Aviv mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Fenerbahçe – Maccabi Tel Aviv maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir