Basketbolun derbisi! Her kulvarda birbirlerinin ezeli rakibi olan Fenerbahçe ve Galatasaray, Tahincioğlu BSL mücadelesinde karşı karşıya geliyorlar. 20.04.2019 tarihinde Ülker Sports Arena’da karşılaşacak olan takımlar, nefes kesen bir mücadele ortaya koyacaklar.

Karşılaşmanın ev sahibi olan Fenerbahçe Beko, Tahincioğlu BSL ile beraber Euroleague’de de mücadele ediyor. Bu sebeple yoğun bir fikstüre sahip! Bu durum karşılaşmaya ne derece etki edecek? Kadrosuyla ve teknik direktörü ile beraber gözde takımlardan olan ve tüm Dünya genelinde popülaritesi artan Fenerbahçe, derbiyi kazanarak taraftarını mutlu etmek istiyor.

Galatasaray ise her ne kadar ligde üst sıralara tutunmaya çalışsa da alınan bazı mağlubiyetler bu duruma engel oluyor. Beklenmedik yenilgiler sonrası taraftarını da üzen Galatasaray, bu karşılaşmadan galip ayrılarak taraftarına güzel bir hediye vermek istiyor. Her iki takımın da galibiyet parolasıyla çıkacağı maçın heyecanı ise şimdiden tüm taraftarı kapladı. Bu mücadeleye ortak olmak ve takımını tribünde desteklemek isteyenler için biletler satışa çıktı!

Fenerbahçe Beko – Galatasaray Basketbol Biletleri fiyatları!

Fenerbahçe – Galatasaray mücadelesinin bilet fiyatları, karşılaşmanın oynanacağı Ülker Sports Arena’da seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Takımlarını tribünden desteklemek isteyen taraftarlar, Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe Beko – Galatasaray Basketbol Biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Fenerbahçe – Galatasaray mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Fenerbahçe – Galatasaray Basketbol Biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir