Euroleague’in en heyecan veren takımlarından olan temsilcimiz Fenerbahçe Beko, Karadağ temsilcisi Buducnost Podgorica takımını konuk ediyor. 19.03.2019 tarihinde saat 21.45’de başlayacak olan mücadeleye Ülker Sports Arena ev sahipliği yapacak.

Euroleague’de aldığı başarılı sonuçlarla taraftarını sevindiren ve tüm Dünya’da her geçen gün tanınan temsilcimiz, kötü sonuçlar alarak alt sıralarda kalan Buducnost Podgorica takımını yenerek hanesine puan yazdırmak istiyor. Son zamanlarda üst üste finale kalarak taraftarına güzel heyecanlar yaşatan ve bu finallerin bir tanesinden de şampiyonlukla ayrılan Fenerbahçe, bu sezonda da hem kendine gönül verenler için hem de ülkemiz için güzel işler yapmak istiyor.

Buducnost Podgorica cephesinde ise sezon oldukça zor geçiyor. Aldığı mağlubiyetler ile son sıralara gerileyen Karadağ temsilcisi, bu duruma son vermek ve yükselmek için daha çok çaba göstermek istiyor. Zorlu rakibi karşısında işlerin kolay olmayacağını da biliyor! Bu nefes kesen mücadeleyi canlı izlemek isteyenler için biletler satışa çıktı.

Fenerbahçe – Buducnost Podgorica Basketbol Bileti fiyatları!

Fenerbahçe Beko – Buducnost Podgorica mücadelesinin bilet fiyatları, karşılaşmanın oynanacağı Ülker Sports Arena’da seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Takımlarını tribünden desteklemek isteyen taraftarlar, Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletlerini güvenli bir şekilde alabilirler.

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe Beko – Buducnost Podgorica Basketbol Biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla satışa sunulan biletleri, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Fenerbahçe Beko – Buducnost Podgorica mücadelesi için Basketbol Biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Fenerbahçe Beko – Buducnost Podgorica Basketbol Biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir