Son zamanların en kötü performansı yaşayan Fenerbahçe, milli maç arasından sonraki maçlarda gösterdiği performans ile taraftarını sevindirmeye başladı. Bu başarılarını Başakşehir gibi başarılı bir takıma karşı da devam ettirmek istiyor. Ligin üst sıralarda yer alan ve şampiyonluk için mücadele veren Başakşehir ise en az bir puan için sahada olacak! Fenerbahçe’nin kadrosuna kattığı ve son günlerde başarılı bir grafik çizen İslam Slimani’nin bu maçtaki performansı ise maçın sonucunu doğrudan etkileyecektir.

7 Ekim tarihinde Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda bir araya gelecek olan takımların teknik patronlarının stratejik hamleleri de maçın kaderini değiştirecektir. Fenerbahçe’nin her takıma karşı en büyük kozu olan taraftarının ise maça yoğun ilgi göstereceği düşünülüyor.

Fenerbahçe – Başakşehir maç bileti fiyatları!

7 Ekim’de oynanacak olan Fenerbahçe – Başakşehir mücadelesinin bilet fiyatları, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda seçilecek koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletinizi güvenli ve uygun bir şekilde alarak bu müsabakanın içinde siz de yer alabilirsiniz.

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe – Başakşehir maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla alınan biletler güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Fenerbahçe – Başakşehir mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Fenerbahçe – Başakşehir maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.

  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.

  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.

  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir