Ligin başarılı ekiplerinden olan Fenerbahçe, kendi sahasında Alanyaspor’u konuk edecek. Her iki takım da lige kötü bir başlangıç yapmasına rağmen Fenerbahçe, kadrosundaki uyumu sağladıktan sonra oldukça başarılı bir performans göstererek üst sıralarda kendine yer buldu. Alanyaspor ise henüz istenilen futbolu ortaya koyamamasının faturasını ligin alt sıralarına düşerek ödüyor. Forvet hattında güzel işler başaran Ayew ve Slimani, Alanyaspor için en büyük tehditlerden!

Takımların kendi aralarında oynadıkları maçlara bakıldığında da Fenerbahçe’nin bariz bir üstünlüğü bulunuyor. Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda 11 Kasım’da oynanacak müsabakada taraftarların desteği de oldukça önemli olacaktır. Güzel bir atmosferde oynanacağı düşünülen müsabakanın bir parçası olmak isteyenler için biletler satışa çıkarıldı.

Fenerbahçe – Alanyaspor maç bileti fiyatları!

11 Kasım’da oynanacak olan Fenerbahçe – Alanyaspor mücadelesinin bilet fiyatları, mücadelenin oynanacağı stadyumdaki koltuk ve tribüne göre farklılık göstermektedir. Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre X ile Y lira arasında olacak olan bilet fiyatları için bir kişinin en fazla 5 bilet alabileceği belirtildi. Türkiye’nin en iyi bilet satış platformlarından birisi olan Yesbilet üzerinden biletinizi güvenli ve uygun bir şekilde alarak bu müsabakanın içinde siz de yer alabilirsiniz.

Yesbilet üzerinden Fenerbahçe – Alanyaspor maç biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden uygun fiyatlarla alınan biletler güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Uygulama üzerinden basit birkaç adımla Fenerbahçe – Alanyaspor mücadelesi için maç biletinizi satın alabilirsiniz;

  • Hemen “Fenerbahçe – Alanyaspor maç biletleri” etkinliğine giriş yapın.

  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.

  • Daha önce Yesbilet altyapısından bilet satın almadıysanız bir üyelik oluşturun.

  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.

  • Ödemenizi tamamlayın.

Yesbilet üzerinden alınan biletlerin tutarı havuzda tutulmaktadır. Alıcıya biletin güvenli bir şekilde ulaşması ve olumlu dönüş yapılması sonrasında tutar satıcıya aktarılmaktadır. Bu sayede alıcı ve satıcı için de güvenli bir alışveriş ortamı sunulmaktadır. Binlerce sporsevere hizmet veren Yesbilet ile güvenli bir şekilde biletinizi alarak takımınızın yanında yer alabilirsiniz.

 
Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir