Fenerbahçe - Alanyaspor Maç Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul

17 Şubat 2018 Cumartesi, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Fenerbahçe - Kayserispor

Ülker Stadyumu

02 Eylül Pazar 20:00

past event

Göztepe - Fenerbahçe

İzmir Bornova Stadyumu

26 Ağustos Pazar 20:00

18.02.2018 tarihinde Ülker Stadyumunda oynanacak Fenerbahçe – Alanyaspor maçı herkes tarafından merak konusu oldu! Bu yıl ligde iyi bir ivme yakalayan Alanyaspor, Fenerbahçe deplasmanına konuk oluyor. Ligin ilk yarısında Fenerbahçe, deplasmanda Alanyaspor’u 4-1’lik skorla geçmişti. 52000 civarı Fenerbahçe taraftarının tribünleri tıka basa dolduracağı ve şampiyonluk umutları ile hep bir ağızdan takımının marşlarını söyleyeceği bu müsabakada hemen yerinizi alabilirsiniz! Tek tıkla Fenerbahçe – Alanyaspor Maç Biletleri satın almak için hemen Yesbilet’e giriş yapın. Bir yanda Valbuena ve Isla’lı Fenerbahçe; diğer yanda Vagner Love ve Emre Akbaba’lı Alanyaspor!

52 Bin Taraftar ile Omuz Omuza Fenerbahçe Marşları Söyleyin!

Hemen Fenerbahçe – Alanyaspor Maç Bileti fiyatlarına göz atın, bütçenize uygun olan tribünlerden maç biletinizi tedarik edin. Her bütçeye uygun maç bileti tercihleri sunan Yesbilet, bu sayede takımını desteklemeyi ihmal etmeyen Fenerbahçe taraftarına kolaylık tanıyor. Binlerce taraftar bu sezon şampiyon olabilme umudu ile stadyumları tıka basa doldururken, Fenerbahçe takımı ise kritik müsabaka öncesinde taraftarından tam destek bekliyor! Hemen seçiminizi yapabilir, siz de hesaplı fiyatlardan Fenerbahçe – Alanyaspor Maç Bileti satın alabilirsiniz.

Bu Maça Yesbilet’ten Nasıl Yerimi Ayırtabilirim?

Oldukça kolay! Yesbilet, kullanıcılarına her daim kolaylık sunabilmek açısından doğru yollar izlemektedir. Basit birkaç adım ile maç biletinizi satın alabilir ve %100 çalışan Sıfır Risk Sistemi altında yer alabilirsiniz. Fenerbahçe – Alanyaspor Maç Biletleri satın alabilmek için;

  • Migros, Telekom, Maraton veya Fenerium tribünlerinden herhangi birisini seçin.
  • Müsait koltuklara göz atın ve bütçenize uygun olanı işaretleyin.
  • Sisteme üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme seçeneğine tıklayın.
  • Ödemenizi aktarın.

Ödemenin tamamlanması ile beraber satıcıya bildirim gider ve satıcı tarafınızla kontak kurarak Passolig bilgilerinizi talep eder. Daha sonrasında ise Fenerbahçe – Alanyaspor Maç Biletleri tarafınıza tanımlanır. Sizlerden gelen ödemeler Yesbilet havuzundan çıkar ve satıcıya aktarılır. Bu sayede en ufak bir risk durumu söz konusu olmadan, binlerce Fenerbahçe taraftarı her hafta seçtikleri branş ve müsabakalara ilişkin bilet satın alımlarını Yesbilet üzerinden sağlamaktadır! 

Fenerbahçe Maç Biletleri

Göztepe - Fenerbahçe

İzmir Bornova Stadyumu,İzmir

26 Ağustos Pazar 20:00

Fenerbahçe - Kayserispor

Ülker Stadyumu,İstanbul

02 Eylül Pazar 20:00

Süper Lig Maç Biletleri

Galatasaray - Göztepe

Türk Telekom Stadyumu,İstanbul

19 Ağustos Pazar 20:00