Fenerbahçe - Akhisarspor Maç Biletleri ZTK Final Maçı

Diyarbakır Yeni Stadı, Diyarbakır

10 Mayıs 2018 Perşembe, 20:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

PASSOLİG ZORUNLUDUR.

10 Mayıs 2018 tarihinde Diyarbakır Yeni Stadı kapıları Fenerbahçe ve Teleset Akhisarspor arasında oynanacak kritik maç için açılıyor. Aykut Kocaman yönetiminde ligde son haftaları galip bir şekilde kapatan Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Teleset Akhisarspor ile karşı karşıya gelecek. Siz de Yesbilet abonesi olarak Fenerbahçe – Teleset Akhisarspor Maç Biletleri satın alabilir, bu önemli maçı izleme fırsatına ulaşabilirsiniz. Kazananın Türkiye Ziraat Kupası'nı havaya kaldıracağı bu müthiş karşılaşmayı kaçırmayın!

Fenerbahçe – Teleset Akhisarspor ZTK Final Maç Bileti Fiyatları

Fenerbahçe – Teleset Akhisarspor Maç Bileti fiyatlarına göz attınız mı? Her bütçeye uygun bilet satışı ile kullanıcıları memnun eden Yesbilet, her iki takımın taraftarına ayrıcalık tanımaya devam ediyor. Yarı finalde rakibi Beşiktaş'ın sahaya çıkmadığı için hükmen galip gelen Fenerbahçe, Akhisarspor ile final maçı oynayacak! Hemen siz de Fenerbahçe – Akhisarspor Maç Bilet fiyatı kıyaslamaları yapmak ve takımınızı bu zorlu mücadelede desteklemek adına seçiminizi yapabilirsiniz.

Kupa Finali Maçına Yesbilet’ten Bilet Satın Almak!

Fenerbahçe – Akhisarspor Maç Biletleri satın almak isteyen Yesbilet / Fenerbahçe abonelerine basit birkaç adımla yerini garanti etme fırsatları sunuyoruz. Binlerce Fenerbahçe taraftarına futbol ve Euroleague mücadelelerinde cazip fiyatlardan bilet satın alma garantisi sunan Yesbilet’i hala denemediniz mi?

  • Hemen kategoriye girişinizi yapın.
  • Takımınızın maraton veya kale arkası tribünlerinden birisini seçin.
  • Buradan blok ve koltuk seçimlerini tamamlayın.
  • Yesbilet’e üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirin.

Ödemelerin hemen ardından Yesbilet editörleri sizlerin ücretini kendi havuzunda tutar. Satıcı ile iletişime geçer ve maç biletinizin, tarafınızdan temin edilecek Passolig bilgilerine aktarılmasını sağlar. Satın alım işlemlerinden sonra maç bileti tarafınıza tanımlanacaktır. Siz de hemen bu işlemlerden faydalanmak ve önemli mücadelede yerinizi alabilmek için Yesbilet’i tercih edin. Fenerbahçe – Akhisarspor Maç Biletleri ile 90 dakika boyunca takımınızın marşlarını söyleyin, binlerce taraftar ile şampiyonluğun provasını gerçekleştirin. Türkiye’nin 1 numaralı bilet satış platformu 7/24 hizmetinizde!