Fenerbahçe - Akhisar Belediyespor Maç Biletleri

Ülker Stadyumu, İstanbul

12 Mayıs 2019 Pazar, 00:00

12.05.2019 tarihinde Ülker Stadyumunun kapıları Fenerbahçe ve Akhisar Belediyespor arasında oynanacak kritik maç için açılıyor. Ersun Yanal yönetimindeki Fenerbahçe, kendi sahasında ligin inişli çıkışlı form grafiğine sahip olan Akhisar Belediyespor’u ağırlıyor. Siz de Yesbilet abonesi olarak Fenerbahçe – Akhisar Belediyespor Maç Biletleri satın alabilir, bu önemli maçı izleme fırsatına ulaşabilirsiniz. 

Fenerbahçe – Akhisar Belediyespor Maç Bileti Fiyatları

Fenerbahçe – Akhisar Belediyespor Maç Bileti fiyatlarına göz attınız mı? Her bütçeye uygun bilet satışı ile kullanıcıları memnun eden Yesbilet, Fenerbahçe taraftarına ayrıcalık tanımaya devam ediyor. Bu sene Avrupa vizesi alamayan Fenerbahçe, şampiyonluk yarışından kopmamak ve gelecek sezon için doğrudan Şampiyonlar Ligi vizesi alabilmek için sezonu şampiyon tamamlama hayalleri kuruyor. Hemen siz de Fenerbahçe – Akhisar Belediyespor Maç Bilet fiyatı kıyaslamaları yapmak ve takımınızı bu zorlu mücadelede desteklemek adına seçiminizi yapabilirsiniz.

Fenerbahçe Maçına Yesbilet’ten Bilet Satın Almak!

Fenerbahçe – Akhisar Belediyespor Maç Biletleri satın almak isteyen Yesbilet / Fenerbahçe abonelerine basit birkaç adımla yerini garanti etme fırsatları sunuyoruz. Binlerce Fenerbahçe taraftarına futbol ve Euroleague mücadelelerinde cazip fiyatlardan bilet satın alma garantisi sunan Yesbilet’i hala denemediniz mi?

  • Hemen kategoriye girişinizi yapın.
  • Maraton, Fenerium, Telekom veya Migros tribünlerinden birisini seçin.
  • Buradan blok ve koltuk seçimlerini tamamlayın.
  • Yesbilet’e üye girişi yapın.
  • Kredi kartı ile ödemeyi gerçekleştirin.

Ödemelerin hemen ardından Yesbilet editörleri sizlerin ücretini kendi havuzunda tutar. Satıcı ile iletişime geçer ve maç biletinizin, tarafınızdan temin edilecek Passolig bilgilerine aktarılmasını sağlar. Satın alım işlemlerinden sonra maksimum 24 saat içerisinde maç bileti tarafınıza tanımlanmış olacaktır. Siz de hemen bu işlemlerden faydalanmak ve önemli mücadelede yerinizi alabilmek için Yesbilet’i tercih edin. Fenerbahçe – Akhisar Belediyespor Maç Biletleri ile 90 dakika boyunca Fenerbahçe marşları söyleyin, binlerce taraftar ile şampiyonluğun provasını gerçekleştirin. Türkiye’nin 1 numaralı bilet satış platformu 7/24 hizmetinizde!

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Yesbilet taraftarlar ve fanlar arası güvenli bilet alım satım hizmeti sağlayan bir platformudur. Fiyatlar resmi fiyatlara göre yüksek veya düşük olabilir.
Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Kale Arkası Migros Bölüm - Kale Arkası - C1 | Sıra - 14
1
85,00 TL
Kale Arkası Okul Açık
3
112,00 TL
Kale Arkası Migros
10
162,00 TL
Kale Arkası Migros Bölüm - Kale Arkası - I1 | Sıra - Okul Açık Dxy
1
165,00 TL
Kenar
3
330,00 TL
Alt kat Bölüm - Alt kat - G1
3
399,00 TL
Alt kat Bölüm - Alt kat - F1
3
500,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.

Benzer Etkinlikler

Fenerbahçe - Antalyaspor

Ülker Stadyumu

26 Mayıs Pazar 20:00

Kasımpaşa - Fenerbahçe

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu

05 Mayıs Pazar 19:00