Eskişehirspor - Göztepe Maç Biletleri

Antalya Stadyumu, Antalya

04 Haziran 2017 Pazar, 21:30

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

past event

Galatasaray - Ankaragücü

Türk Telekom Stadyumu

20 Ocak Pazar 20:00

past event

Alanyaspor - Fenerbahçe

Alanya Oba Stadyumu

21 Nisan Pazar 20:00

past event

Galatasaray - Kayserispor

Türk Telekom Stadyumu

21 Nisan Pazar 20:00

TFF 1. Lig Play-Off Final mücadelesinde Eskişehir ve Göztepe kozlarını paylaşıyor! Spor Toto Süper Lig’e çıkma mücadelesi olarak adlandırılan bu kritik müsabakada, iki takım tüm silahlarını sahaya sürecek! Bir yanda Mustafa Denizli yönetiminde bu yıl önemli işler yapan Eskişehirspor, diğer yanda ise Yılmaz Vural yönetimiyle beraber derin bir nefes alan Göztepe! 04.06.2017 tarihinde oynanacak maç için, hemen Yesbilet üzerinden Eskişehirspor – Göztepe Maç Biletleri araştırmalarını tamamlayabilirsiniz. Daha önce aralarında oynanan 12 maçta Mustafa Denizli 7, Yılmaz Vural ise 4 galibiyet alabildi. Erkan Zengin, Hüseyin Acar, Bruno Mezenga, Semih Şentürk, Alex Meye’li Eskişehirspor, karşısında Halil Akbunar, Adis Jahovic, Umut Nayir, Lokman Gör, Price Segbefia’lı Göztepe’ye karşı!

Yesbilet’ten Eskişehirspor – Göztepe Maç Biletlerini nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması, hem Eskişehirspor, hem de Göztepe taraftarlarına bu kritik müsabakada takımının destekçisi olma avantajları veriyor! Siz de basit birkaç adımla beraber Eskişehirspor – Göztepe Maç Biletlerini satın alabilirsiniz;

  • Hemen Yesbilet uygulamasından Eskişehirspor – Göztepe Maç Biletleri bilet sayfasına girin.
  • Buradan tribün ve koltuk seçimlerinizi tamamlayın.
  • Sisteme üye olun veya var olan üyeliğinizle girişinizi yapın.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemeyi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan hemen sonra Yesbilet yetkilileri, satıcı ile iletişim kürar ve daha sonrasında “alıcı / satıcı” arasında bir köprü vazifesi görür. Sizlerden gelen ödemeyi ilk aşamada kendi havuzunda tutan Yesbilet, Passolig kartınıza maç biletinizin transfer edildiği an itibariyle ödemeyi satıcıya aktarır. Sıfır Risk Sistemiyle çalışan Yesbilet, her gün binlerce sporseverin uğrak noktası konumunda yer alıyor!

Eskişehirspor – Göztepe Maç Bileti fiyatları!

Seçeceğiniz tribün ve koltuk seçimine göre Eskişehirspor – Göztepe Maç Bileti fiyatlarında oynamalar olabilir. Bu noktada ise bütçenize hitap eden biletleri satın almak ve kritik müsabakada takımınızı 90 dakika boyunca marşları ile desteklemek adına, hız kesmeden stoklarla sınırlı olan maç biletlerinizi satın alın. Bu alanda önemli işler yapan Yesbilet, her geçen gün sınırları çok daha üst aşamalara çekmeyi ihmal etmemektedir. Bir tıkla Eskişehirspor – Göztepe Maç Bilet fiyatı araştırmalarını tamamlayabilirsiniz. 

Süper Lig Maç Biletleri

Göztepe - Bursaspor

İzmir Bornova Stadyumu,İzmir

14 Aralık Cuma 18:00

Başakşehir - Galatasaray

Fatih Terim Stadyumu,İstanbul

15 Aralık Cumartesi 17:00

Beşiktaş - Trabzonspor

Vodafone Park,İstanbul

16 Aralık Pazar 20:00