Duman Konser Biletleri

Volkswagen Arena, İstanbul

12 Mayıs 2017 Cuma, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Türkiye’nin önde gelen Rock grupları arasında yer alan Duman, İlkbahar ayının ilk İstanbul konserini Volkswagen Arena’da veriyor! Önemli bir dinleyici kitlesine sahip olan Duman, son albümünü 2013 yılında “Darmaduman” ile piyasaya sunmuştur. 12 Mayıs 2017 – Cuma 19:00’da başlayacak bu konser için hemen yerinizi ayırtmak istiyorsanız, siz de Yesbilet üzerinden Duman Konser Biletleri araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Her yıl Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde konserler veren ve hayranları ile buluşan Duman, 2 saatlik bir konser seansı ile dinleyicilerine muhteşem anlar yaşatmayı hedefliyor! Siz de Cuma gününüzü Duman grubuyla geçirmek ve bu muhteşem konsere canlı şahitlik etmek istiyorsanız, stoklar ile sınırlı olan biletlere göz atabilirsiniz.

Yesbilet’ten Duman Konser Biletleri nasıl alınır?

Tribün ve ayakta olarak iki farklı bilet seçeneğinin satışa sunulacağı Duman Konser biletlerini en kısa yoldan Yesbilet ile elde edebilirsiniz. Yesbilet uygulaması, Duman fanlarına basit birkaç adımla konser biletleri satın alma şansları veriyor;

  • Hemen “Duman Konser Biletleri” kategorisini seçin.
  • Buradan “tribün veya ayakta” seçeneklerinden herhangi birisini işaretleyin.
  • Sisteme üyelikle giriş yapın veya sıfırdan bir üyelik oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan sonra üyelik paneli üzerinden biletlerinize ulaşabilir veya e-bilet olarak biletinizi yazdırabilirsiniz. Yesbilet, Sıfır Risk Sistemiyle çalışan ilk ve tek bilet satış platformudur! Sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutan Yesbilet, aynı zamanda “kargo” ile biletleri satın almanıza da ayrıcalık tanımaktadır.

Duman Konser Bileti Fiyatları!

Duman konser bileti fiyatları seçeceğiniz kategoriye göre değişim göstermektedir. Tribün veya ayakta seçeneklerinden herhangi birisini belirleyip, daha sonrasında ise sahneye yakın veya uzak koltuklar arasından bir tercihi işaretleyebilirsiniz. Bu sayede biletleri satın almak çok daha basit ve kolay bir hal almaktadır. Türkiye’nin önde gelen Rock grubu Duman, Volkswagen Arena’da sevenleri ile buluşmak için sabırsızlanıyor! Siz de Duman konser bilet fiyatı araştırmalarını yapabilir, sınırlı sayıda olan konser biletlerini hemen satın alarak yerinizi garanti altında tutabilirsiniz. İlkbaharın en güzel dönemini Duman grubuyla selamlamak için Yesbilet’ten konser biletinizi temin edin!