2015 yılında İstanbul’da ilk performanslarını ortaya koyan Dimitri Vegas & Like Mike, 7 Temmuz 2017’de tekrar İstanbul’un gözde noktası Küçük Çiftlik Parkta! Siz de hemen Dimitri Vegas & Like Mike konser biletleri satın almak ve bu canlı şölene dahil olmak ister misiniz? Dans müziğin önemli DJ’leri arasında gösterilen Belçikalı ikili, 8 saat sürecek muhteşem şovla beraber etkinliği kutlama şansları tanımaktadır. Yesbilet, kullanıcılarına hesaplı fiyatlardan bilet temin etmek ve Tomorrowland’ın “resident” ikilisi olarak adlandırılan Dimitri Vegas & Like Mike’yi dinleme olanakları sağlıyor.

Yesbilet’ten Dimitri Vegas & Like Mike konser biletleri nasıl alırım?

Yesbilet uygulaması üzerinden Dimitri Vegas & Like Mike konser biletleri satın almak oldukça basit! Bunun için izlemeniz gereken yol;

  • “Dimitri Vegas & Like Mike konser biletleri” etkinliğine giriş yapın.
  • Standart ve Deluxe paketlerinden birisini seçin.
  • Sistemden bilet satın alabilmek adına üye girişi oluşturun.
  • Kredi kartı ile ödeme yöntemini seçin.
  • Ödemenizi tamamlayın.

Ödeme tamamlandıktan hemen sonra Yesbilet, alıcı ve satıcı arasında bağlantı kurar, bu sayede Dimitri Vegas & Like Mike konser biletlerinin tarafınıza ulaşmasını sağlar. Biletleri e-bilet olarak panelden veya direkt olarak hızlı kargo imkanıyla ele almak mümkündür. Biletler tarafınıza ulaştıktan hemen sonra ödemeler satıcıya aktarılır ve Sıfır Risk Sistemi aktif olarak çalışır.

Dimitri Vegas & Like Mike konser bileti fiyatları!

Dimitri Vegas & Like Mike konser bileti fiyatları Deluxe ve Standart seçim olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Tomorrowland’ın 2 numarası olarak gösterilen Belçikalı ikili, dans şovları ve aynı zamanda elektronik müziğe karşı olan tutkunuzu baştan kazanabilmek adına burada! Türkiye’de ikinci kez konser hazırlıklarını sürdüren bu ikili, 8 saat sürecek muhteşem bir şov ile beraber binlerce kişinin etkinlikte keyifli vakit geçirmesine olanaklar tanımaktadır. Hemen siz de bütçenize uygun biletleri Yesbilet üzerinden satın alabilir, bu önemli etkinlikteki yerinizi ayırtabilirsiniz. Dimitri Vegas & Like Mike konser bilet fiyatı konusunda avantajlı kampanyalar ve stoklarla sınırlı etkinlik biletlerine hemen ulaşabilirsiniz. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir