Deadmau5 İstanbul Konser Biletleri

KAFES, Sarıyer, İstanbul

11 Ağustos 2018 Cumartesi, 13:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Elektronik müziğin büyük isimlerini, 11-12 Ağustos’ta Kafes İstanbul’da buluşturacak olan festivalin büyük kapanış performansında deadmau5 izleyicileri ile buluşacak. Siz de deadmau5’ı ve elektronik müziğin önemli isimlerini buluşturan bu festivali canlı canlı izlemek ve bu atmosferi solumak için orada olmak istiyorsanız, Yesbilet güvencesiyle konser biletlerinizi satın alabilir, konserdeki yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Tek bir tıkla, hem hesaplı fiyatlar ve güvenilir hizmetin hem de konserin tadını çıkarabilirsiniz.

Elektronik müziğin tadını çıkarıp bolca dans edebileceğiniz festivalde, güneş, deniz, kum size eşlik edecek. Festival biletlerinin fiyatlarına havuz ve plaj kullanımlarının da dahil olduğu etkinlikte, kombine bilet ya da iki gün için ayrı ayrı bilet almak mümkün. Etkinlik, cumartesi 13:00-04:00, pazar günü ise 14:00-03:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Techno, electro house ve progressive house’un dev isimlerinden biri olarak kabul edilen Kanadalı DJ deadmau5, IDMA ödülleri, Grammy adaylıkları, Beatport’tan aldığı en iyi electro house sanatçısı ünvanının yanında, DJMag dergisinde de Top 100 DJs listesinde de  49. Sırada gösteriliyor.

deadmau5 Konser Biletlerini Nasıl Alırım?

deadmau5 konseri için bütçenize uygun kategorilerden alabileceğiniz bilet fiyatlarını incelemek için, Yesbilete üye olmanız yeterli. Yesbilet, sanatsever üyelerini sanatla buluşturmak için, bilet tedarik etme sürecini kolay, hızlı, avantajlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını sağlar. Siz de bu festival coşkusunun tadını çıkarmak ve deadmau5’in göz alıcı performansına tanık olmak için, bilet fiyatlarını inceleyebilir, karşılaştırabilir ve kriterlerinize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Yesbiletin size sunduğu hizmet sayesinde Deadmau5 konser biletlerini almak ve konserdeki yerinizi şimdiden hazırlamak çok basit! Bilet satın almak için aşağıdaki yönlendirmeleri inceleyebilir ve uygulayabilirsiniz;

  • deadmau5 konser biletleri etkinlik sayfasına giriş yapın,
  • Uygun kategori ve yer seçiminizi yapıp işaretleyin,
  • Yesbilet’e üye girişi yapın,
  • Kredi kartı ile ödeme sayfasına geçin ve ödemenizi tamamlayın.

Konser için yeriniz hazır!

Biletiniz ve Ödemeniz Güvence Altında

deadmau5 konser bileti için yaptığınız ödeme, ilk aşamada Yesbilet havuzunda tutulur. Biletleriniz e-bilet formatında veya hızlı kargo yoluyla size ulaştırılır. Etkinlik gerçekleştikten sonraki ilk iş gününde ödemeler havuzdan satıcıya aktarılır. Bu sayede etkinlik öncesinde, sırasında ya da sonrasında yaşanabilecek değişikliklerin yarattığı risklere karşı önlem alınmış ve ödemeniz güvence altında tutulmuş olur. Size de Sıfır Risk Sistemi ile, gönül rahatlığıyla etkinliğin tadını çıkarmak kalır.

İyi seyirler!